Новини

Українець переправляв нелегалів з Коморських Островів, Афганістану й Судану до Румунії

На Буковині прикордонники Чернівецького загону затримали чотирьох іноземців та українця, який допомагав їм незаконно перетнути українсько-румунський кордон.

Реалізовуючи випереджувальну інформацію про можливу спробу незаконного перетину кордону, прикордонний наряд відділу «Красноїльськ» на відстані близько кілометра від лінії кордону затримав групу нелегальних мігрантів. Іноземці з собою не мали жодних документів. Двоє з них – чоловіки, назвалися громадянами Афганістану та Судану. Інші – чоловік та жінка – громадянами крихітної тропічної острівної країни – Коморські Острови.

У ролі провідника, який вказував дорогу та сприяв іноземцям незаконно потрапити до Румунії, був громадянин України – житель прикордоння.

За спробу незаконного перетинання кордону, вчинену групою осіб, іноземцям доведеться відповідати у суді. За такі дії КУпАП передбачений штраф  у розмірі від п’ятисот до восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк від десяти до п’ятнадцяти діб.

А дії українця, який супроводжував нелегальних мігрантів, підпадають під ознаки злочину, передбаченого ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України», про що прикордонники сповістили співробітників Національної поліції.

Наразі правоохоронці проводять необхідні заходи щодо ідентифікації затриманих громадян, підстав їх перебування на території України та інших обставин справи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України