Авторські статті

Українці незадоволені тим, як влада захищає їх у боротьбі з коронавірусом, – нардеп

Популярний український блогер, нардеп 8-го скликання ВР Сергій Висоцький у своєму блозі пише про те, що в стрічці нерідко можна зустріти інформацію про те, як людей з симптомами коронавіруса футболять між лікарями, відмовляючи у проведенні тесту і призначаючи лікування дистанційно. На питання «що робити?» людям з підозрою ніхто відповісти не може. Бізнес оговтався від першої паніки і задає резонні питання про податкові канікули і про те, яким чином при нульовій підтримки при карантині вижити та ще й не звільняти працівників?

Висоцький зазначає, також надавати запитання люди, які купували антисептик тиждень тому за 200 гривень, а зараз – 1200. Також, як і ті люди, які купують за ті ж 1200 гривень набір масок. Задають питання патріоти. Питання про ті, чому під шумок епідемії Зеленський з Єрмаком не побігли шукати шляхи виходу з кризи, а в Мінськ всяку непотріб підписувати? Всіх цікавить питання як так вийшло, що при популізм влади авіакомпанія одного кучерявого олігарха в останні дні підняла ціни на повернення українців з Європи в десять разів? І ще одне питання: чому цього «розбійника» нічого за це не було від сміливого народного президента?

За словами нардепа звідусіль лунають суцільні питання, яких з кожним днем буде ставати все більше і більше. Питання не в тому, що робити українцям, які розібрали собі президентом тотально некомпетентного людини, здатного боротися з Кремлем і коронавірусом виключно відеороликами. Українцям доведеться виживати. Як завжди. Питання навіть не в тому, чи піде Володимир Зеленський з посади? Тому що шторм знесе його з палуби. Головне – щоб політичними методами і без насильства. Питання в тому, чи зробить наш мудрий народ після всього цього якісь висновки?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України