Техно

Україна збільшить виробництво ракет

Заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Іван Гаврилюк в ефірі телемарафону заявив, що з 2024 року Міністерство оборони України спільно з Міністерством стратегічних галузей промисловості планує значно збільшити виробництво ракет, боєприпасів, озброєння та військової техніки.

Так він зазначив, що наступного року планується збільшити в кілька разів виробництво засобів протиповітряної оборони. Зокрема, увага приділятиметься виробництву різних систем – від переносних зенітно-ракетних комплексів до потужніших систем ППО, здатних вражати ціль на відстані понад 100 кілометрів, подібних до ЗРК “Корал”.

“У затвердженому бюджеті на 2024 рік передбачено близько 175 мільярдів гривень на закупівлю ракет та боєприпасів, щоб забезпечити наші Сили оборони ефективними засобами для відповіді на будь-які загрози, зокрема російську агресію”, – наголосив Іван Гаврилюк.

Розвиток вітчизняного оборонно-промислового комплексу є одним із пріоритетів Міністерства оборони України, і спільна робота з Міністерством стратегічних галузей промисловості має на меті забезпечити національну безпеку та стабільність.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України