Україна врятована від поглинання Росією: історик пояснив, чого досягнув Майдан

Революція Гідності не була безглуздою. Україна врятована від поглинання Росією, зокрема в Митному союзі. Україна побудувала нову армію, яка змогла у 2014 році розгромити терористів і звільнити дві третини Донбасу, а з 2015 року приступила до повернення української землі. Україна отримала Асоціації, безвіз та вільну торгівлю з ЄС. Про це у своєму блозі пише історик Олександр Палій.

Він зазначає, що є успіхи в українців і в економіці. 43% українського експорту йде в ЄС. Зростання української економіки в 2018 становить 3,5%. Зростання реальних зарплат українців у 2018 становить 10,7%. В Україні після 2015 року відкрито більше тисячі нових заводів із західними інвестиціями. Доходи місцевих бюджетів з 2015 року зросли в чотири рази. В Україні в 2018 році найвищий урожай зернових за всю історію. Україна будує в три рази більше доріг, ніж до війни. В Україні в 2018 році продано на 51% більше автомобілів, ніж у 2017, зокрема на 12% більше нових авто. Кількість українських туристів, що виїхали за кордон через турфірми, зросла в 2018 році на 25%.

Прочитайте про сумісність імен у шлюбі на сторінці Голос українською.

Олександр Палій зазначає, що за всіма рейтингами в Україні поліпшується інвестиційний клімат. Зокрема, до 71 місця зросло місце України у рейтингу Світового банку, що значно краще, ніж за часів Тимошенко і Януковича, 130-140 місця, відповідно.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh