Авторські статті

Україна врятована від поглинання Росією: історик пояснив, чого досягнув Майдан

Революція Гідності не була безглуздою. Україна врятована від поглинання Росією, зокрема в Митному союзі. Україна побудувала нову армію, яка змогла у 2014 році розгромити терористів і звільнити дві третини Донбасу, а з 2015 року приступила до повернення української землі. Україна отримала Асоціації, безвіз та вільну торгівлю з ЄС. Про це у своєму блозі пише історик Олександр Палій.

Він зазначає, що є успіхи в українців і в економіці. 43% українського експорту йде в ЄС. Зростання української економіки в 2018 становить 3,5%. Зростання реальних зарплат українців у 2018 становить 10,7%. В Україні після 2015 року відкрито більше тисячі нових заводів із західними інвестиціями. Доходи місцевих бюджетів з 2015 року зросли в чотири рази. В Україні в 2018 році найвищий урожай зернових за всю історію. Україна будує в три рази більше доріг, ніж до війни. В Україні в 2018 році продано на 51% більше автомобілів, ніж у 2017, зокрема на 12% більше нових авто. Кількість українських туристів, що виїхали за кордон через турфірми, зросла в 2018 році на 25%.

Прочитайте про сумісність імен у шлюбі на сторінці Голос українською.

Олександр Палій зазначає, що за всіма рейтингами в Україні поліпшується інвестиційний клімат. Зокрема, до 71 місця зросло місце України у рейтингу Світового банку, що значно краще, ніж за часів Тимошенко і Януковича, 130-140 місця, відповідно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

17 + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.