Економіка

Україна може допомогти Австралії та направити при необхідності близько 200 рятувальників

Україна готова надати свою допомогу для гасіння масштабних лісових пожеж в Австралії. Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України.

Передає Голос українською посиланням на Українську правду.

“Уряд Австралії вживає всіх необхідних заходів для мінімізації наслідків пожеж. Зі свого боку, Уряд України готовий у разі потреби надати допомогу дружньому австралійському народу. Посольство України в Австралії перебуває на постійному контакті з урядовими та місцевими органами влади, у тому числі задля з’ясування наявності громадян України серед потерпілих”.

Пряма мова Міністра: “Уряд України повідомив австралійській стороні про готовність направити на допомогу близько 200 спеціально підготовлених рятувальників ДСНС.

Українська сторона поінформувала Австралію про готовність прибуття рятувальників на місце трагедії протягом 24-36 годин з необхідним спорядженням на спеціально орендованому далекомагістральному літаку. Наші сили очікують рішення австралійської сторони”.

З початку пожеж в Австралії у вересні загинули понад два десятків людей.

Десятки тисяч будинків у штатах Новий Південний Уельс і Вікторія знеструмлені. За минулий тиждень тисячі людей були евакуйовані з прибережних міст.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України