Україна більше не отримає ні копійки: в ЄС дали зрозуміти, що наданий транш від Європейського банку на 500 млн євро став останнім

Україні схвалений обіцяний транш від Європейського банку на 500 мільйонів євро. З цієї суми близько 100 мільйонів Україні не доведеться повертати, якщо вона використовує отримані гроші з користю для економіки. Єврокомісія констатує, що виділення макрофінансової допомоги стало можливим тільки завдяки підписанню погоджувальних документів з МВФ. Як інформує наш сайт, про це на своїй сторінці у Facebook розповідає ізраїльський політичний оглядач Соломон Манн.

Він зазначає, щоб відразу припинити постійні закиди з боку України в тому, що Києву мало допомагають, ЄС прямо в комюніке констатує, що з цією виплатою ЄС у цілому надав Україні 3,8 млрд євро у вигляді позик з 2014 року. Це найбільша сума, яку ЄС коли-небудь виділяв одному країні-партнерові.

Соломон Манн підкреслює, при цьому комюніке ставить крапку на допомогу Україні і згадує про те, що програма підтримки завершена і надалі Україна буде отримувати допомогу лише на конкретні питання підтримки коронавірусу, обсяг такої допомоги коливається від 1 до 50 млн. євро.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh