Авторські статті

Україна більше не отримає ні копійки: в ЄС дали зрозуміти, що наданий транш від Європейського банку на 500 млн євро став останнім

Україні схвалений обіцяний транш від Європейського банку на 500 мільйонів євро. З цієї суми близько 100 мільйонів Україні не доведеться повертати, якщо вона використовує отримані гроші з користю для економіки. Єврокомісія констатує, що виділення макрофінансової допомоги стало можливим тільки завдяки підписанню погоджувальних документів з МВФ. Як інформує наш сайт, про це на своїй сторінці у Facebook розповідає ізраїльський політичний оглядач Соломон Манн.

Він зазначає, щоб відразу припинити постійні закиди з боку України в тому, що Києву мало допомагають, ЄС прямо в комюніке констатує, що з цією виплатою ЄС у цілому надав Україні 3,8 млрд євро у вигляді позик з 2014 року. Це найбільша сума, яку ЄС коли-небудь виділяв одному країні-партнерові.

Соломон Манн підкреслює, при цьому комюніке ставить крапку на допомогу Україні і згадує про те, що програма підтримки завершена і надалі Україна буде отримувати допомогу лише на конкретні питання підтримки коронавірусу, обсяг такої допомоги коливається від 1 до 50 млн. євро.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України