Заробітчани в Італії мають можливість конвертації власного дозволу на проживання самостійно

Із 14 березня італійський уряд надає можливість попереднього заповнення заявки і збереження її до офіційної дати початку прийому. Зробити це можна зацікавленим в  конвертації типу свого дозволу на проживання, або тим хто бажає відкрити в Італії власну справу або працювати за наймом. Прийом запитів стартує 20 березня рівно о 9:00.

Указ про потоки робочої сили (декрет “флюссі”) в 2017 році було опубліковано в Gazzetta Ufficciale 13 березня. Декрет виділяє 30850 квот для в’їзду іноземців на сезонну і несезонний роботу в Італію, самозайнятості і перетворення видів на проживання.

Заявки, як завжди, приймаються на веб-сайті Міністерства внутрішніх справ з 14 березня.  Після реєстрації на сайті, можна заздалегідь заповнити і зберегти заявки для конвертації власного дозволу на проживання, зайнятися бізнесом в Італії або працювати за наймом.

Проте, для того, щоб відправити заявки необхідно дочекатися 9.00 години 20 березня.

З 21 березня на тому ж сайті можна  попередньо заповнити заявки ті, які  хочуть приїхати в Італію на сезонні роботи.  Відправити запит можна буде з 9:00, 28 березня.

Заявки будуть прийматися до 31 грудня 2017 року, квоти будуть розподілені згідно хронологічного порядка подачі заяв

Підкреслюємо, що цей декрет не є легалізацією або амністією для нелегалів, ті, хто працює в Італії нелегально, на жаль, не зможуть отримати дозволу на проживання.

Текст декрету Флуссі читайте тут

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh