Уже 540 тисяч осіб зареєструвались на Всесвітній день молоді в Польщі

За сім місяців до Всесвітнього дня молоді було зареєстровано більше 540 000 заявок. Учасники з 151 країни, – повідомив у понеділок директор Національного організаційного бюро ВДМ о. Гжегож Суходольськи.

Священик взяв участь в офіційній передачі національного прапора волонтерів Оргкомітету ВДМ через заступника держсекретаря в канцелярії президента Войцеха Коларскего. Церемонія відбулася у президентському палаці.

Цей прапор, як сказав о. Суходольськи, є символом присутності поляків в оргкомітеті Всесвітнього дня молоді.

За прогнозами, молоді буде вдосталь як у краковському Блонє, так і пізніше у Величка. “На даний час у нас є заявки від 151 країн, кількість зареєстрованих перевищила 540 000 “, – заявив о. Суходольськи. Він додав, що така кількість учасників за сім місяців до початку заходу, з одного боку, надихає радістю і організатори сподіваються, що Всесвітній день молоді в Польщі буде однією з найбільш численних зустрічей, а з іншого боку – існують певні побоювання, чи буде змога все професійно організувати і прийняти всіх гостей на належному рівні. “На це ми сподіваємося,” – сказав священик.

Коларськи заявив, що національний прапор є символом спільноти поляків, яких об’єднує мова, культура і спільна історія. “Нехай це прапор, переданий від імені Президента, буде ознакою спільноти, утвореною волонтерами і всіма тими, хто візьме участь у Всесвітньому дні молоді”, – додав він.

Коларськи висловив сподівання, що унікальна подія, якою стане Всесвітній день молоді, буде вирізнятися організаційною ефективностю, професіоналізмом та польською гостинністю, які гарантуватимуть успішне проведення заходу. Як зазначено, багато хто з учасників матиме можливість відвідати Польщу вперше.
Він нагадав, що в 2016 році виповнюється 1050 років хрещення Польщі. “Для багатьох поляків ці дні матимуть відтінок реколекцій”, – додав він.

Всесвітній день молоді – зустріч молодих католиків з усього світу – був започаткований Папою Йоаном Павлом II . Цього року буде проходити у Польщі – Краків і Величка, з 26 по 31 липня. Раніше, з 20 по 25 липня планується для паломників, які приїжджають на ВДМ, – дні в дієцезіях, які проходитимуть практично у всіх польських дієцезіях (крім Краківської архідієцезії).

У Польщі вдруге відбувається такий захід – раніше зустріч молоді відбулася  в серпні 1991 року у Ченстохові. Девіз Всесвітнього дня молоді 2016 є одним з блаженств: «Блаженні милостиві, бо вони помилувані будуть” – стосується двої подій Католицької Церкви – Року Божого Милосердя і культу Милосердя Божого, що постав з ініціативи польської святої – сестри Фаустини Ковальської.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh