Новини з Австрії

Жахлива ДТП в Австрії на автобані A2: водій-примара врізалася у вантажівку і загинула

Водії, що їдуть зустрічкою, є одними з найнебезпечніших учасників дорожнього руху. У 2022 році кількість повідомлень про таких Geisterfahrer (водій-примара) в Австрії знову зросла до 390, але всім учасникам семи аварій надзвичайно пощастило — тільки одна людина отримала серйозні травми, але вижила. Про це свідчить опублікований у вівторок звіт минулого року.

На жаль, 2023 не закінчиться без загиблих. У ніч на четвер, лише через два дні після райдужного звіту, на південному автобані А2 сталася ДТП зі смертельним наслідком.

Аварійно-рятувальним службам Каринтії довелося виїхати посеред ночі для особливо складної операції. Незабаром після 2:30 ночі в Крумпендорфі та Перчаху завили сирени 0 на трасі з’явився водій-примара. На Південній автомагістралі між у напрямку Філлаха водій, що рухався зустрічною смугою, лоб у лоб врізався у вантажівку.

Незважаючи на негайну допомогу екстрених служб, 48-річна мешканка Клагенфурта померла на місці аварії. Крім Червоного Хреста було розгорнуто рятувальні команди Крумпендорфа, Притшиця, Клагенфурта та Перчаха.

Жінка виїхала на неправильну смугу близько 2:21 ночі з поки що не з’ясованих причин. Замість того, щоб зупинитися, вона мчала далі, поки на шляху не зустрілася вантажівка з Боснії та Герцеговини.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України