Угорські вчені критикують художників через те, що вони не вірно малюють блискавки

Фахівцями Будапештського університету було проведено дослідження, від якого вони прийшли до висновку: художники не правильно малюють блискавку, як повідомляє Live Science.

Угорські вчені задалися питанням, наскільки правильно художники зображують блискавки на полотнах. Вони вивчили 100 картин із зображенням цього явища і порівняли з фотографіями реальної блискавки. В результаті вони прийшли до висновку, що художники неправильно малювали їх протягом століть. Це може бути пов’язано з впливом грецьких скульптур Юпітера на ранніх художників.

«Художники повинні вивчити ряд фотографій реальних блискавок і запамятати найважливіші морфологічні характеристики: типову кількість гілок і деревоподібну структуру», – говорить співробітник Університету Лорана в Будапешті, Габор Хорват. Так само фахівці відзначили, що по мірі розвитку фотографії, чисельність відгалужень на намальованих блискавках стала зростати, хоча це число все одно нижче, ніж у природі.

Блискавка не тільки захоплююче явище природи, але і дуже небезпечне. Про це говорить надана статистика: за останніми даними, отриманими фахівцями Національної погодної служби США (National Weather Service), серед тих 648 загиблих від удару блискавки за останні 13 років, переважна більшість – представники сильної статі: 82 відсотки

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh