Авторські статтіТехно

Угорські вчені критикують художників через те, що вони не вірно малюють блискавки

Фахівцями Будапештського університету було проведено дослідження, від якого вони прийшли до висновку: художники не правильно малюють блискавку, як повідомляє Live Science.

Угорські вчені задалися питанням, наскільки правильно художники зображують блискавки на полотнах. Вони вивчили 100 картин із зображенням цього явища і порівняли з фотографіями реальної блискавки. В результаті вони прийшли до висновку, що художники неправильно малювали їх протягом століть. Це може бути пов’язано з впливом грецьких скульптур Юпітера на ранніх художників.

«Художники повинні вивчити ряд фотографій реальних блискавок і запамятати найважливіші морфологічні характеристики: типову кількість гілок і деревоподібну структуру», – говорить співробітник Університету Лорана в Будапешті, Габор Хорват. Так само фахівці відзначили, що по мірі розвитку фотографії, чисельність відгалужень на намальованих блискавках стала зростати, хоча це число все одно нижче, ніж у природі.

Блискавка не тільки захоплююче явище природи, але і дуже небезпечне. Про це говорить надана статистика: за останніми даними, отриманими фахівцями Національної погодної служби США (National Weather Service), серед тих 648 загиблих від удару блискавки за останні 13 років, переважна більшість – представники сильної статі: 82 відсотки

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України