Техно

Уфологи розкрили таємницю появи трьохоких прибульців Воронежі

Вчені Великобританії змогли розкрити правду про прибульців, яких бачили курсанти 8 листопада 1989 року у Воронежі. Корабель був помічений очевидцями в небі над містом з істотами на борту.

Тоді очевидці описували, що бачили НЛО і нічим іншим це бути не могло. Неймовірних розмірів корабель завис у повітрі над містом і затримався на кілька хвилин нерухомий. За цей час курсанти розглянули прибульців на борту. Вони запевняли, що на інопланетян були сріблясті комбінезони.

Цю таємницю намагалися розгадати з 1990 року. Відомий уфолог Філіп Мантл, отримавши російські фото, поділився ними з колегами з Америки. Але на той момент навіть у прогресивних США не було достатня потужної техніки, щоб достовірно підтвердити, що знімок не був оброблений яким-небудь способом.

У 90-х роках не вдалося підтвердити або спростувати неземне походження об’єкта на знімку. Однак нещодавно він був досліджений знову. На цей раз з використанням новітніх технологій. І було доведено, що ніяких втручань в зображення не було. Досконально розглянувши конструкцію на знімку вчені одностайно прийшли до висновку, що даний літальний об’єкт не міг бути побудований на Землі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України