Уфологи розкрили таємницю появи трьохоких прибульців Воронежі

Вчені Великобританії змогли розкрити правду про прибульців, яких бачили курсанти 8 листопада 1989 року у Воронежі. Корабель був помічений очевидцями в небі над містом з істотами на борту.

Тоді очевидці описували, що бачили НЛО і нічим іншим це бути не могло. Неймовірних розмірів корабель завис у повітрі над містом і затримався на кілька хвилин нерухомий. За цей час курсанти розглянули прибульців на борту. Вони запевняли, що на інопланетян були сріблясті комбінезони.

Цю таємницю намагалися розгадати з 1990 року. Відомий уфолог Філіп Мантл, отримавши російські фото, поділився ними з колегами з Америки. Але на той момент навіть у прогресивних США не було достатня потужної техніки, щоб достовірно підтвердити, що знімок не був оброблений яким-небудь способом.

У 90-х роках не вдалося підтвердити або спростувати неземне походження об’єкта на знімку. Однак нещодавно він був досліджений знову. На цей раз з використанням новітніх технологій. І було доведено, що ніяких втручань в зображення не було. Досконально розглянувши конструкцію на знімку вчені одностайно прийшли до висновку, що даний літальний об’єкт не міг бути побудований на Землі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh