Техно

Уфологи: Прибульці з кожним роком більше розвивають інтелектуальні здібності

Група американських вчених стверджують, що прибульці не втрачають даремно години і буквально з кожним роком продовжують розвивати свої інтелектуальні здібності. Про це говорять останні дослідження уфологів.

Мисливці за НЛО спеціалізованих агенцій NUFORC (National UFO Reporting Center) і MUFON (Mutual UFO Network) прийшли до висновку, що гуманоїди розвиваються набагато швидше людей, і це при тому, що представник інопланетних рас і так в інтелектуальному плані перевершують людство. Учені проаналізували всі звіти про появу НЛО за останні 17 років. Результати показали, що прибульці стали більш ретельно ховатися і тепер відстежити їх набагато складніше.

Незважаючи на те, що по всьому світу практично щодня очевидці бачать в небі НЛО, це зовсім не говорити про автентичність літаючих тарілок прибульців. Уфологи з MUFON з’ясували, що існує шести-семирічний цикл спостереження НЛО. Протягом цього циклу число спостережень НЛО поступово зростає і досягає піку, а потім кораблі прибульців знову зникають із виду.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.