Уфологи: Прибульці з кожним роком більше розвивають інтелектуальні здібності

Група американських вчених стверджують, що прибульці не втрачають даремно години і буквально з кожним роком продовжують розвивати свої інтелектуальні здібності. Про це говорять останні дослідження уфологів.

Мисливці за НЛО спеціалізованих агенцій NUFORC (National UFO Reporting Center) і MUFON (Mutual UFO Network) прийшли до висновку, що гуманоїди розвиваються набагато швидше людей, і це при тому, що представник інопланетних рас і так в інтелектуальному плані перевершують людство. Учені проаналізували всі звіти про появу НЛО за останні 17 років. Результати показали, що прибульці стали більш ретельно ховатися і тепер відстежити їх набагато складніше.

Незважаючи на те, що по всьому світу практично щодня очевидці бачать в небі НЛО, це зовсім не говорити про автентичність літаючих тарілок прибульців. Уфологи з MUFON з’ясували, що існує шести-семирічний цикл спостереження НЛО. Протягом цього циклу число спостережень НЛО поступово зростає і досягає піку, а потім кораблі прибульців знову зникають із виду.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh