ЄС|NATO

Європейське агентство з лікарських засобів рекомендувало використовувати вакцину Biontech / Pfizer для дітей від 12 років

Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) дало схвалення на використання вакцини Biontech / Pfizer для дітей і підлітків у віці від дванадцяти років і старше. Остаточне рішення тепер повинна прийняти Європейська комісія.

Але це формальне питання. Поки що ця вакцина була схвалена в ЄС тільки з 16 років.

Дослідження показали, що вакцина також безпечна для цієї вікової групи. Більш того, ефективність порівнянна і навіть краща ніж у дорослих, сказав експерт з вакцин EMA на прес-конференції в п’ятницю. Це буде перша вакцина в ЄС, схвалена також для людей у ​​віці до 16 років. Згідно із зібраними даними, у більш ніж в 1000 вакцинованих дітей і підлітків не був зареєстровано жодного випадку Covid-19. У невакцинованій контрольній групі приблизно такого ж розміру було 16 випадків.

Міністр охорони здоров’я Австрії Вольфганг Мюкштейн (Зелені) був радий ще одній «перевазі в боротьбі з пандемією» відразу після рішення EMA. На наступному етапі Національний комітет по вакцинації (NIG) розгляне це рішення і розробить рекомендації по процедурі в Австрії. «Наша мета – зробити щеплення якомога більшій кількості дітей і підлітків у віці від 12 до 16 років до кінця серпня», – сказав Мюкштейн на урядовій прес-конференції. Мюкштейн пообіцяв, що інформаційні кампанії для батьків будуть запущені в найближчі кілька тижнів

Міністр освіти Хайнц Фасманн (ÖVP) також був радий затвердженню

«Вакцинація – це варіант і в той же час найважливіша міра для запобігання поширенню вірусу», – сказав міністр. «Вакцинація означає захист від хвороб і запобігання інфекцій. Вакцинація також означає більшу безпеку влітку і дозволяє проводити постійне очне навчання восени ».

«Я думаю, що це правильне рішення, тому що дані поки говорять про те, що вакцинація безпечна для дітей», – сказала лідер SPÖ Памела Ренді-Вагнер. Представник NEOS в галузі охорони здоров’я Геарльд Лоакер також був задоволений новиною.

«Всі аргументи на користь обмеження шкільної діяльності відкинуті. Це означає, що школи можуть сконцентруватися на своєму основному завданню – передачі знань – знову звільнившись від масок, тестів і змінної навчання ». Голова фракції FPÖ Герберт Кікл виступив проти вакцинації дітей. «Школа і дозвілля повинні знову стати можливими без будь-яких обмежень», – повідомив він.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України