Європейське агентство з лікарських засобів рекомендувало використовувати вакцину Biontech / Pfizer для дітей від 12 років

Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) дало схвалення на використання вакцини Biontech / Pfizer для дітей і підлітків у віці від дванадцяти років і старше. Остаточне рішення тепер повинна прийняти Європейська комісія.

Але це формальне питання. Поки що ця вакцина була схвалена в ЄС тільки з 16 років.

Дослідження показали, що вакцина також безпечна для цієї вікової групи. Більш того, ефективність порівнянна і навіть краща ніж у дорослих, сказав експерт з вакцин EMA на прес-конференції в п’ятницю. Це буде перша вакцина в ЄС, схвалена також для людей у ​​віці до 16 років. Згідно із зібраними даними, у більш ніж в 1000 вакцинованих дітей і підлітків не був зареєстровано жодного випадку Covid-19. У невакцинованій контрольній групі приблизно такого ж розміру було 16 випадків.

Міністр охорони здоров’я Австрії Вольфганг Мюкштейн (Зелені) був радий ще одній «перевазі в боротьбі з пандемією» відразу після рішення EMA. На наступному етапі Національний комітет по вакцинації (NIG) розгляне це рішення і розробить рекомендації по процедурі в Австрії. «Наша мета – зробити щеплення якомога більшій кількості дітей і підлітків у віці від 12 до 16 років до кінця серпня», – сказав Мюкштейн на урядовій прес-конференції. Мюкштейн пообіцяв, що інформаційні кампанії для батьків будуть запущені в найближчі кілька тижнів

Міністр освіти Хайнц Фасманн (ÖVP) також був радий затвердженню

«Вакцинація – це варіант і в той же час найважливіша міра для запобігання поширенню вірусу», – сказав міністр. «Вакцинація означає захист від хвороб і запобігання інфекцій. Вакцинація також означає більшу безпеку влітку і дозволяє проводити постійне очне навчання восени ».

«Я думаю, що це правильне рішення, тому що дані поки говорять про те, що вакцинація безпечна для дітей», – сказала лідер SPÖ Памела Ренді-Вагнер. Представник NEOS в галузі охорони здоров’я Геарльд Лоакер також був задоволений новиною.

«Всі аргументи на користь обмеження шкільної діяльності відкинуті. Це означає, що школи можуть сконцентруватися на своєму основному завданню – передачі знань – знову звільнившись від масок, тестів і змінної навчання ». Голова фракції FPÖ Герберт Кікл виступив проти вакцинації дітей. «Школа і дозвілля повинні знову стати можливими без будь-яких обмежень», – повідомив він.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh