Європейський інвестиційний банк допоміг добудувати поліклініку, яку будували 8 років

Четвертий рік поспіль в Україні реалізується Надзвичайна кредитна програма по відновленню східних регіонів країни. Завдяки довгостроковим кредитам під низькі відсотки Європейського інвестиційного банку території Східної України можуть відбудовувати інфраструктурні об’єкти.

25 вересня в Приморську Запорізькій області відкрито нову поліклініку комунального підприємства «Приморська центральна районна лікарня».

Про це повідомляє прес-служба Запорізької ОДА.

У 2011 році було розпочато будівництво окремої будівлі поліклініки на 300 місць, але воно було призупинено через відсутність фінансування. Будівництво було відновлено в 2018 році завдяки участі в кредитній програмі Європейського інвестиційного банку.

Загалом від Приморського району на участь у програмі було подано три проекти. Добудова поліклініки на 300 відвідувачів у м. Приморськ став першим проектом у рамках участі Запорізької області в Надзвичайній кредитній програмі для відновлення України.

Під час реалізації програми були виконані роботи з влаштування підлоги, утеплення фасадів, установлено внутрішнє освітлення, опалення, каналізацію, вентиляцію приміщення та багато інших будівельних робіт. Нова поліклініка дасть можливість людям отримувати послуги на якісному європейському рівні.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh