Війна РФ проти України

Оприлюднено перші супутникові фото, які зафіксували влучний удар Storm Shadow по командному пункту ЧФ РФ

Українські пілоти з Су-24 влучним пострілом поцілили крилатою ракетою Storm Shadow/SCALP у 744-ий Центр зв’язку Командування

Джерело: Defence Express

Вчора, 20 вересня, Збройні Сили України уразили у тимчасово окупованому Криму резервний командний пункт Чорноморського флоту РФ у Верхньосадовому — роботу українського далекобійного озброєння по цьому об’єкту підтвердили у Стратком ЗСУ.

Удар було завдано далекобійними крилатими ракетами Storm Shadow/SCALP — ракету у небі над тимчасово окупованим Кримом зафільмували місцеві, крім того, на використання саме цього озброєння натякає і той факт, що уражений 744-ий Центр зв’язку Командування ЧФ РФ складається з низки наземних будівель та підземної частини, і це саме та ціль, для якої й створювалися ці крилаті ракети.

Водночас проєкт “Схеми” видання “Радіо Свобода” вже оприлюднив перші супутникові знімки російського командного пункту, які підтверджують успішний удар ЗСУ по військовому об’єкту противника.

Є перші супутникові знімки, які зафіксували влучний удар Storm Shadow по командному пункту ЧФ РФ

Зруйнована будівля на території 744-го Центру зв’язку Командування ЧФ РФ, знімок Planet Labs, джерело — проєкт “Схеми” видання “Радіо Свобода”

На них ми можемо побачити, що крилата ракета дуже точно поцілила в одну з розташованих на території об’єкта будівель, майже половина якої була вщент зруйнована внаслідок удару.

Є перші супутникові знімки, які зафіксували влучний удар Storm Shadow по командному пункту ЧФ РФ

744-ий Центр зв’язку Командування ЧФ РФ, супутниковий знімок

Судячи з усього, у результаті цього удару аж ніяк не обійшлося без втрат серед окупантів — бо вчора у соцмережах була низка повідомлень, що після удару із Севастополя до Верхньосадового прямувала ціла колона з пожежних машин та машин швидкої допомоги.

І тут ми можемо вкотре акцентувати на тому, що йдеться про чергову надзвичайно продуману Силами оборони операцію з ураження об’єктів, яких останнім часом значно побільшало — наприклад, після успішного удару по командному пункту вчора, 20 вересня, вже у ніч на 21 вересня було завдано масованого удару далекобійним озброєнням по інших військових об’єктах у Криму.

Є перші супутникові знімки, які зафіксували влучний удар Storm Shadow по командному пункту ЧФ РФ

Пуск ракети “Нептун”, фото ілюстративне

Так, у СБУ підтвердили у коментарі ЗМІ про масштабну комбіновану атаку по російському військовому аеродрому “Саки”, куди завітала українська ракета “Нептун”.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України