Економіка

ПрАТ “Українське Дунайське пароплавство” та австрійська ОSWAG підписали контракт на модернізацію першого самохідного судна

ПрАТ “Українське Дунайське пароплавство” (УДП) підписало контракт з австрійською верф’ю ÖSWAG на модернізацію першого самохідного судна.

Про це повідомила пресслужба УДП.

Як зазначив генеральний директор компанії Дмитро Москаленко, модернізацію тягового флоту УДП готували з 2022 року.

“Минулого літа в Лондоні з IFC була підписана угода, направлена на розширення і модернізацію флоту УДП. Розпочався комплексний due diligence нашого підприємства (юридичний, фінансовий, технічний, корпоративний) із залученням Baker McKenzie та Royal HaskoningDHV. IFC проведений due diligence E&S щодо відповідності екологічним вимогам”, – зауважив Москаленко.

Одночасно на заводі компанія готувалася до модернізації першої партії самохідних суден, які тривалий час перебували у відстої.

“Погодили проєктні рішення та замовили у ÖSWAG проєкт, адже саме австрійці проєктували й будували самохідний флот, який планується модернізувати на першому етапі”, – підкреслив генеральний директор УДП.

Роботи з модернізації стартують з 2024 року – у форматі пілотного проєкту.

“Паралельно продовжиться робота з трансформації УДП – оцінка активів та незалежний аудит групи УДП, перехід на міжнародну систему фінансової звітності, консолідація компаній групи УДП, впровадження корпоративної реформи”, – резюмував Москаленко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України