Авторські статтіТехно

Учені знайшли засіб від раку у корейській рослині

Рослина корейська ангеліка (Angelica gigas), звана також дудник гігантський, відомо з попередніх досліджень своєю здатністю стимулювати імунну систему.

Звань корейцями дудник Dang Gui / Данг Гуй являє собою трав’янисту рослину, традиційне використовується в корейській медицині. Рослини роду дудник використовуються для поліпшення гінекологічного здоров’я жінок. Хоча дудник гігантський часто представляється як харчова добавка для жінок, він також використовується для поліпшення стану серцево-судинної та імунної системи як у чоловіків, так і у жінок.

У новому дослідженні, опублікованому в журналі BMC Complementary and Alternative Medicine, вчені перевіряли, чи має ця рослина протиракову потенціалом, особливо проти меланоми.

Дослідники підготували водорозчинний імуно-стимулюючий компонент A. gigas(ISAg). Вони досліджували, як ISAg модулює активацію вроджених імунних клітин, таких як дендритні клітини (DCs) і мишачі макрофаги. У тесті in vivo вони визначали вплив ISAg активації природних кілерів (NK) клітин природного кілера T (NKT) на мишах, в яких ввели клітини меланоми.

Мишам вводили ін”єкційні пухлинні клітини і потім обробляли ISAg протягом двох тижнів. Тварин умертвляли, і їх пухлинні клітини збирали у вигляді зразків.

Дослідники виявили, що лікування за допомогою ISAg індукує вивільнення оксиду азоту (NO) та експресію генів, пов’язаних з імунною відповіддю. Зокрема, вони вводили  DC і макрофаги для секреції IL-12 цитокіну через сигнальний шлях TLR4, що призводило до активації як NK, так і NKT-клітин.

NK і NKT клітини вбивали клітини меланоми через ISAg-опосередковану цитотоксичність.

Дослідники прийшли до висновку, що ISAg працює як ад’ювант, який індукує сильну протиракову активність через NK і NKT клітини. Таким чином, вони знайшли засіб від раку в корейській рослині.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.