Авторські статтіНовини

Вірус Зіку передається під час статевого акту

Вчені-медики з американського центру контролю і профілактики захворювань виявили ще один спосіб передачі вірусу Зіку. Як виявилося, він може передаватися статевим шляхом причому, як від чоловіка до жінки, так і навпаки.

Раніше лікарі покладали надії на те, що лихоманка не передається, таким чином, або принаймні тільки особини чоловічої статі можуть виступати в ролі носія інфекції. Однак очікування фахівців не виправдалися. Днями двадцятирічна мешканка Нью-Йорка, яка відвідала ореол проживання вірусу Зіку, заразила ним свого хлопця. Подія є першим зафіксованим випадком передачі інфекційного захворювання таким шляхом від жінки до чоловіка.

Початковими рознощиками інфекції, від яких вона переходить до людей, вважається особливий різновид комарів Aedes Aegypti. Жителі Африки та Азії здавна іменували шкідливих комах «жовтолихоманними кусючками».

Згідно з даними міністерства охорони здоров’я, на території Мексики тільки за останній тиждень був відзначений 141 новий випадок зараження Зіку. Загальна кількість тих, що заразилися цією лихоманкою з 2015 року становить 927 осіб.
Випадків смерті, або тяжких ускладнень поки зафіксовано не було. Тим не менш, саме із-за цього вірусу багато епідеміологів наполягають на зміні місця проведення Олімпіади-2016, яка в цьому році має відбутися в Бразилії, найбільшому осередку зараження і поширення Зіку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.