Авторські статтіТехно

Учені в майбутньому зможуть вирощувати втрачені кінцівки

Вчені з Біологічної лабораторії острова Маунт-Дезерт знайшли спосіб підвищити регенеративні здібності людини. Вони заявляють, що при наявності відповідних технологій можна буде знову відрощувати втрачені кінцівки і швидше загоювати поранення.

Біологи займалися вивченням генної структури організмів, які здатні самостійно відрощувати втрачені кінцівки, такі як саламандри, рибки даніо-реріо та інші. Вчені змогли з’ясувати, що у них у всіх близько 420 млн. років назад був загальний предок, який залишив свій генетичний слід у багатьох живих істот, у тому числі і в людях.

Вчені стверджують, що люди володіють ні трохи не гіршими навичками регенерації, однак у процесі еволюції вони стали неактивними. Для того, щоб ці здібності знову могли працювати, необхідно якимось чином «включити» відповідні ділянки ДНК, на які впливає мережа регуляторних молекул. Саме з ними потрібно працювати, біологи вважають, що якщо люди навчаться це робити, то будь-які поранення можна буде лікувати в найкоротші терміни, а втрачені кінцівки відрощувати заново.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

one × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.