Учені в майбутньому зможуть вирощувати втрачені кінцівки

Вчені з Біологічної лабораторії острова Маунт-Дезерт знайшли спосіб підвищити регенеративні здібності людини. Вони заявляють, що при наявності відповідних технологій можна буде знову відрощувати втрачені кінцівки і швидше загоювати поранення.

Біологи займалися вивченням генної структури організмів, які здатні самостійно відрощувати втрачені кінцівки, такі як саламандри, рибки даніо-реріо та інші. Вчені змогли з’ясувати, що у них у всіх близько 420 млн. років назад був загальний предок, який залишив свій генетичний слід у багатьох живих істот, у тому числі і в людях.

Вчені стверджують, що люди володіють ні трохи не гіршими навичками регенерації, однак у процесі еволюції вони стали неактивними. Для того, щоб ці здібності знову могли працювати, необхідно якимось чином «включити» відповідні ділянки ДНК, на які впливає мережа регуляторних молекул. Саме з ними потрібно працювати, біологи вважають, що якщо люди навчаться це робити, то будь-які поранення можна буде лікувати в найкоротші терміни, а втрачені кінцівки відрощувати заново.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh