Авторські статтіТехно

Вчені розповіли про небезпеку мікрохвильових печей

Використання людиною в побуті мікрохвильових печей загрожує їй різними негативними наслідками – від катаракти до пухлини. Про це заявляє експерт Магда Хавас, професор Трентского університету.

Небезпека полягає в тому, що подібні пристрої схильні до ризику витоку радіації. Вчені перевірили більше десятка найпопулярніших мікрохвильових печей, і з’ясувалося, що у всіх спостерігається така проблема. Наявність металевої захисної решітки не рятує ситуацію.

Крім того, термічний вплив на їжу в печі призводить до того, що вміст поживних речовин у стравах зменшується. Так, пристосування для розігріву їжі були заборонені на тваринницькій фермі.

Зазвичай для годівлі ягнят працівники ферми передбачають зберігання молока в морозильній камері. Тим не менш, молоко ніколи не розігрівають в мікрохвильовій печі, оскільки дія хвиль погіршує якість даного продукту.

Спостереження за процесом приготування їжі всередині печі загрожує людині, в кінцевому рахунку, катарактою. Це захворювання стає причиною сліпоти, випереджаючи по частоті випадки глаукоми. Варто зазначити, що єдиний ефективний метод лікування такого захворювання – проведення операції. Крім того, при нагріванні їжі відбувається витік канцерогенів – речовин, здатних спровокувати виникнення раку.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

four × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.