Вчені розповіли про небезпеку мікрохвильових печей

Використання людиною в побуті мікрохвильових печей загрожує їй різними негативними наслідками – від катаракти до пухлини. Про це заявляє експерт Магда Хавас, професор Трентского університету.

Небезпека полягає в тому, що подібні пристрої схильні до ризику витоку радіації. Вчені перевірили більше десятка найпопулярніших мікрохвильових печей, і з’ясувалося, що у всіх спостерігається така проблема. Наявність металевої захисної решітки не рятує ситуацію.

Крім того, термічний вплив на їжу в печі призводить до того, що вміст поживних речовин у стравах зменшується. Так, пристосування для розігріву їжі були заборонені на тваринницькій фермі.

Зазвичай для годівлі ягнят працівники ферми передбачають зберігання молока в морозильній камері. Тим не менш, молоко ніколи не розігрівають в мікрохвильовій печі, оскільки дія хвиль погіршує якість даного продукту.

Спостереження за процесом приготування їжі всередині печі загрожує людині, в кінцевому рахунку, катарактою. Це захворювання стає причиною сліпоти, випереджаючи по частоті випадки глаукоми. Варто зазначити, що єдиний ефективний метод лікування такого захворювання – проведення операції. Крім того, при нагріванні їжі відбувається витік канцерогенів – речовин, здатних спровокувати виникнення раку.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh