Учені розповіли про небезпеку космічного сміття для майбутніх поколінь

Вчені заявили, що космічне сміття здатний утруднити подорожі наступних поколінь для пошуку нової «Землі», придатною для життя. Британський експерт’s ю Льюїс називає проблему однією з найбільш глобальних для населення планети.

На даний момент у космічному просторі знаходиться близько 100 мільйонів часток сміття. Всі вони створюють гігантське скупчення з металу та пластику, що рухається на швидкості близько 17400 миль в годину. Незважаючи на те, що співробітники агентства NASA і Міністерства оборони США постійно стежить за переміщенням сміття, через кілька десятиліть він може стати великою проблемою для переміщень в космосі.

Співробітник Університету Саутгемптона’s ю Льюїс вважає, що уламки кораблів, супутників, систем спостереження, може стати головним небезпекою для людства. Крім проблеми переміщення, існує екологічна загроза. Льюїс вважає, що якщо у найближчі десятиліття не постаратися позбутися від космічного сміття, то сенсу шукати життя на іншій планеті не буде, тому що покинути Землю стані неможливо. З такою заявою вчений виступивши на Королівському астрономічному товаристві в Лондоні.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh