Авторські статтіНовини

Учасники Всесвітніх днів молоді 2016 року відвідають меморіал Аушвіц-Біркенау

Більше 130 тисяч учасників Всесвітніх днів молоді, які пройдуть в липні 2016 в Кракові, вже побажали відвідати меморіал “Аушвіц-Біркенау”, розташований на території колишнього нацистського концтабору. 20-28 липня і 1-3 серпня це місце зможуть відвідати лише учасники молодіжного форуму, які попередньо зареєструються на спеціально створеному для цього інтернет-профілі. Для них створять особливий екскурсійний маршрут.

Унаслідок очікуваної великої кількості відвідувачів і вимог щодо збереження пам’яток історичної спадщини, молоді католики не зможуть увійти всередину історичних будівель. Тим не менш, маршрут спланований таким чином, що учасники Всесвітніх днів познайомляться з найбільш важливими місцями колишнього концтабору. З приводу всесвітньої зустрічі буде підготовлена також спеціальна виставка, яка відобразить найбільш важливі питання історії цього місця.

Директор меморіального комплексу Петро Цивінський сподівається, що цей візит для молодих людей “стане не тільки важливим уроком історії, а й унікальним особистим досвідом».

Як раніше заявляв Президент Польщі Анджей Дуда, папа Франциск теж хоче відвідати меморіал “Аушвіц-Біркенау” в рамках свого перебування на Всесвітніх днях молоді.

Аушвіц-Біркенау, що розташовувався на півдні Польщі, біля міста Освенцим, був найбільшим комплексом нацистських концентраційних таборів у 1940 -1945 роках. Близько 1300000 чоловік, 40% з яких були поляками, піддавалися тортурам в цьому місці, близько 1100000 були вбиті. На території табору в 1947 р був створений музей, включений зараз в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Джерело: catholicnews.org.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.