Новини з Австрії

Вбивство у Відні: у підвалі працівники знайшли пакет із мерцем без голови

Робітники, ймовірно, відчули сильний шок у вівторок вдень під час ремонтних робіт у багатоквартирному будинку в Маргретені. За словами прес-секретаря поліції Джулії Шик, жахливе відкриття вони зробили близько 15:30 – ними було виявлено обезголовлений труп у пластиковому пакеті. Поліція негайно почала розслідування вбивства.

У вівторок вдень робітники під час ремонтних робіт у підвалі будинку в Hundsturm-Grätzel у Відні-Маргаретен відчули різкий запах. Запах виходив із великого пластикового пакета в підвалі. Робітники негайно викликали поліцію.

Прибулі поліцейські виявили всередині тіло, що сильно розклалося. Обезголовлене тіло було заховано під поліетиленовим пакетом і великою кількістю будівельного сміття. Під час розслідування нарешті було виявлено голову вбитого. Її теж знайшли під завалами.

“Особу людини поки що не встановлено”, – повідомили в поліції. Точний час смерті людини наразі теж невідомий. Тіло вилучили і доставили в офіс коронера на розтин. Розслідування взяло на себе Управління кримінальної поліції Відня.

Місцеві мешканці глибоко вражені виявленням тіла. “Ми в шоці. Підвал був старий і жахливий, дуже сирий. Ми ніколи ним не користувалися. Це погано. Ніхто не знає, як довго там перебувало тіло”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України