Новини з Австрії

Вбивство ювеліра у Відні: це була кара Вбивство у Відні

Саме жорстоке вбивство за останні роки відбулося днем ​​в середу на Ландштрассе Хауптштрассе в 3-му районі Відня

Жахливий кривавий акт, ймовірно, стався в глибині вузької кімнати. В результаті 74-річний чоловік був буквально страчений в своєму магазині. Але поки поліція тільки підтверджує, що 74-річний та здоровий чоловік отримав численні колото-різані поранення голови і грудей. Крім того, рана на голові передбачає також, що Берті С. вбили пострілом з вогнепальної зброї. Хоча сусіди не чули постріли, який, втім, міг говорити про використання глушника. Відповідний звіт про розтин все ще відсутня.

Відділ судово-медичної експертизи відразу ж був на місці злочину і спробував відновити те, що сталося. Єдине, що можна сказати напевно – це те, що смертельно поранена жертва спробувала вибратися назовні. Перехожі знайшли чоловіка, залитого кров’ю, на порозі магазину. На жаль, всі спроби його реанімації на тротуарі перед магазином були безуспішними.

Слідчі тепер також повинні провести інвентаризацію, щоб уточнити, чи було це пограбування. Або все ж це була помста. Цікаво, що знайомі розповідають, що Берті за три дні до смерті марив можливою операцією з росіянкою. Нібито йому запропонували купити алмаз.

У колі ювеліра дивуються, як могло бути скоєно злочин. На їхню думку, він був хорошим і чесним бізнесменом і у нього було багато друзів. Крім того, Бертольда С., активного вболівальника футбольного клубу «Адміра Вакер», знали далеко за межами округу. Наприклад, одним з його клієнтів і друзів був Герберт Прохазка, самий видатний футболіст Австрії за останні 50 років.

Ольга Б. (ім’я змінено), постійний клієнт і подруга ювеліра, незадовго до злочину спостерігала в магазині двох смаглявих жінок 30-40 років і чоловіка. Коли через кілька хвилин вона повернулася від банкомату, то ювелір вже був при смерті.

Поки у слідства підозрюваних немає, а саме розслідування ускладнене відсутністю мотиву. Поліція просить свідків повідомляти будь-яку інформацію у Віденське державне управління кримінальної поліції за номером 01/31310 / DW33800.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України