Політика

Янукович оскаржуватиме самоусунення з посади президента в Окружному суді Києва

Захисник януковича: "Парламент, розтоптавши закон, захопив владу".

Віктор Янукович вирішив оскаржити постанову Верховної Ради від 2014 року про самоусунення з посади президента України. Позов він подав до Окружного адміністративного суду Києва

22 лютого 2014 року, після втечі Януковича з України, Верховна Рада прийняла постанову про його самоусунення з посади президента

Майже через вісім років Віктор Янукович вирішив оскаржити в суді постанову Верховної Ради від 2014 року про його самоусунення з посади президента України та призначення позачергових виборів, прийняту після його втечі до Росії. Відповідний позов адвокати Януковича подали до Окружного адміністративного суду Києва. Про це повідомив прессекретар його сина Юрій Кірасір.

“Віктор Янукович подав позов до Окружного адміністративного суду Києва проти Верховної Ради України. Четвертий президент має намір оскаржити законність ухвалення парламентом постанови про його нібито самоусунення з посади глави держави”, написав він 27 листопада в Facebook.

Верховна Рада прийняла вказану постанову 22 лютого 2014 року. Захист Януковича вважає, що це рішення було антиконституційним. “Цю постанову можна сміливо перейменувати на “Постанову про державний переворот”, – написав Кірасір. На його думку, законно усунути президента від влади можна лише шляхом імпічменту, натомість “парламент, розтоптавши закон, захопив владу”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України