Авторські статті

Яніна Соколова: Як чиновники управління ЦВС Генштабу ЗСУ заробляють на перевезенні “вантажу 200” з Донбасу

Минулого тижня один з офіцерів ЗСУ , який нині служить на Донбасі у в/ч надіслав мені документи, згідно яких ФОП зареєстрований на якогось Ткачука І.І. з місцем реєстрації – гуртожиток.

Про це повідомила Yanina Sokolova.

Він здійснює надання ритуальних послуг за завищеними цінами. Такі послуги надавалися десятки разів одним і тим сами фопом, де для прикладу перевезення тіла військового з Донбасу до дому у три рази перевищувало реальну вартість.

За словами Командира військової частини працює це так: їм дзвонять з вищого командування Генштабу і пропонують укласти угоду на ритуальні послуги саме з цим ФоП.

У ході перевірки нами з Александр Ильиных документів і додаткових питань, офіцером ЗСУ було названо прізвище полковника Бондаря, що є представником управління ЦВС Генштабу Збройних Сил.

Я набрала пана Бондаря в ефірі #Соромно (відео нижче) аби спитати що це за загадковий фоп Ткачука І.І чому він здійснює послуги за такими високими цінами, під прикриттям «своїх» фопів , крадучи гроші з бюджету.

Полковник Бондар відмовився коментувати чи знає про схему і пана Ткачука з його фопом.

Але ми пішли далі і о…бінго…

За допомогою декларацій, ланцюга співпадінь інформації у профілях фб, інстаграм та сайту #YouControl ми з‘ясували наступне.
Той самий мовчун, полковник Бондар, ймовірно теж причетний до дерибану коштів через тендери для свого сімейного бізнесу.

Ми з’ясували, що теща Бондаря – Алла Марш, також має фоп та часто виграє тендери щодо постачання в структурі ЗСУ…

Сам Бондар задекларував 2 ділянки у Києво-Святошинському районі за останні два роки. А дружина, київський прокурор стала власницею Рендж Ровер.

Тут вся ця «весела» історія.

 

⚡️Цинічний пиздець. Або.
Як чиновники управління ЦВС Генштабу ЗСУ заробляють на перевезенні 200 з Донбасу.

Минулого…

Опубліковано Yanina Sokolova Четвер, 3 грудня 2020 р.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України