Новини

Який онлайн курс вибрати?

Щоб працювати вчителем, необхідно постійно проходити навчання та тренінги, адже людина, яка навчає інших, повинна йти в ногу з часом

Сучасний світ стрімкий, динамічний, і це впливає на освітній процес. Аби навчання дітей було більш ефективним, потрібно підвищувати рівень майстерності викладачів. Сервіс «На Урок» пропонує онлайн курси для вчителів, які проводять професіональні лектори з досвідом роботи у навчальних закладах. Всі онлайн-курси для вчителів є на сайті naurok.com.ua.

Щоб вибрати курси, які будуть підходити конкретному педагогу, варто спочатку ознайомитися з повним переліком навчальних матеріалів, прочитати додаткові дані про кожен курс, переглянути відгуки користувачів. На вибір програми вплине і спеціальність вчителя, або напрямок роботи, який він собі вибирає. За допомогою фільтрів (що знаходиться праворуч на екрані) можна відсортовувати інтенсиви, дізнаватися про ключові елементи у програмі кожного тренінгу.

Дистанційні курси передбачають проходження фінального тестування. Успішна здача тестів дозволяє вчителю отримати сертифікат, що підтверджує підвищення кваліфікації педагога. Сервіс «На Урок» є суб’єктом підвищення кваліфікації вчителів, тож документи, отримані після проходження курсів, зараховуються як такі, що підтверджують підвищення кваліфікації.

Що отримують педагоги від безкоштовних курсів

На сервісі «На Урок» можна пройти безкоштовні курси з певних дисциплін. Навчання відбувається дистанційно у зручний для людини час. Серед запропонованих курсів підвищення кваліфікації є підходящі для соціальних педагогів, вчителів-предметників, асистентів вчителів, шкільних психологів. Результат, який вдасться здобути по завершенні навчання:

  • Володіти сучасними методиками та техніками викладання предмета.
  • Перейняти досвід передових вчителів.
  • Навчитися проводити урок, відповідно до потреб та інтересів сучасної дитини.
  • Застосовувати мотиваційні інструменти, щоб спонукати дітей до навчання.
  • Освоїти дитячу психологію.
  • Покращити педагогічну майстерність та підвищити свою впевненість у власних силах як вчителя.

Серед лекторів професійні вчителі, які не лише мають досягнення у своїй сфері, а й вміють доступно подати складний для сприйняття матеріал. Сервіс «На Урок» допомагає прокачати свої навички та творити нову систему освіти разом заради кращого майбутнього для нових поколінь дітей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України