Новини

Який купити слуховий апарат для літньої людини?

Потрібно зазначити, що немає такої класифікації, як спеціалізовані апарати для літніх людей. Медична практика не поділяє людей, у яких порушений слух, за віковою ознакою, тому не має поняття “апарати для людей похилого віку”. Але варто розглянути особливості слухових приладів, щоб літня людина враховуючі зазначені параметри, змогла зробити правильний вибір та прискорити свій період звикання. Переглянути детальні характеристики та придбати потрібний пристрій можливо на сайті https://sluh.com.ua/, де знаходиться широкий вибір провідних світових виробників.

Чи здатні такі пристрої впоратися зі своїм завданням

Існує аудіометрія для дітей та дорослих, щоб перевірити здатність чути. Але новітні технології більшу частину літніх людей лякають. Їм важко повірити, що крихітний слуховий апарат здатен впоратися з втратою слуху і відкриває шлях до повноцінного життя. Але всі хто вирішив його спробувати носити, перемінюють свою першу думку, помічають значні покращення в комунікаційної галузі. Такі люди взагалі вже більше не бажають розлучатися з приладом, який поліпшив їх життя.

Придатні моделі для літніх людей

Теперішні виробники розробляють великий асортимент для вибору слухового приладу. Розглянемо докладніше:

  • Завушні моделі – забезпечуються операційним блоком, який обробляє прийняті звукові хвилі потрібної частоти. Звуки передаються через пластикову трубку до барабанних перетинок. Пристрої закріплюються до задньої ділянки вушної раковини, вони невибагливі у догляді. Для забезпечення тривалої автономної роботи в таких моделях передбачаються потужні батарейки. Перед встановленням фахівець робить зліпок зі слухового проходу, за ним в лабораторії виготовлять індивідуальну вкладку. Вона наділить кращою якістю звуку і великою надійністю кріплення.

  • Внутрішньоканальні – це популярні види. Мають велику кількість доступних опцій – подвійний мікрофон, є можливість підключення до смартфона та передаванням розмови телефоном чи музики. Оточення не помітить такого пристрою, бо він буде прихований від цікавих очей в середині вуха.

  • Внутрішньовушні – найпоширеніші серед приладів. Їх корпус виготовляється за окремим зліпком вуха. Розміщує в собі функції бінаурального обміну даними між приладами, бездротовий зв’язок, опція MFI – для айфонів. Внутрішньовушний слуховий апарат має 2 види корпусу: полуконха і конха. Перша модель більше поширена внаслідок більш компактних розмірів;

  • Кишенькові варіанти. Корпус має 2 блоки: для керування і посилення, з’єднується шнуром з виносним телефоном. В ці прилади вкладено достатню потужність для компенсації серйозних втрат слуху. Перевага такої моделі у відсутності перешкод, серед мінусів – порівняно великі габарити.

Всі моделі розроблені з функцією посилення звуку, та можливістю корекції приладу до потреб володаря. Людина може вибирати між аналоговими та цифровими моделями. Пристрій з цифровим перетворенням звуку має систему придушення зворотного зв’язку. Такі прилади краще за аналогові, адже їх можна налаштовувати відповідно до властивостей окремої слухової системи.

Аспекти належного вибору

Грамотний вибір охоплює важливі етапи. Перш за все літній людині важливо пройти діагностику. Такий захід допоможе виявити ступінь втрати й характер слухового порушення. Сучасне обладнання з високою точністю зафіксує показання по звуковому сприйняттю. Потрібно визначитися по функціях, які потрібні користувачеві. Наприклад, людині похилого віку, якої потрібен простий пристрій, не потрібно доплачувати за модель з Bluetooth-підключенням. Лікар візьме на увагу всі індивідуальні параметри та запропонує належні моделі. Також доктор налаштує прилад відповідно до ступеня порушення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України