ЄС|NATO

Якщо заморозити війну в Україні: через скільки років Росія підготується до війни з НАТО

Росії достатньо буде 6-10 років для відновлення економічного та військового потенціалу, якщо війну в Україні зупинити зараз. Причому Москва за цей час суттєво підготується до прямого зіткнення з НАТО.

Про це йдеться у висновках у дослідження аналітичного центру “Німецьке товариство зовнішньої політики” (DGAP), які ґрунтуються на інформації з джерел у військових колах та розвідці Німеччини.

“Навіть після майже дворічної війни в Україні військовий потенціал Росії вищий, ніж це зараз. Найбільші втрати людей і техніки зазнали сухопутні війська”, – зазначають аналітики.

Експерти впевнені, що Москва швидко нарощуватиме свої військові потужності, тому НАТО має 5-9 років, щоб також наростити свій потенціал і запобігти прямому або опосередкованому конфлікту. Ймовірно, Росія зробить замах на країни Прибалтики.

“Вікно для можливого російського нападу відкриється, як тільки у Росії виникне враження, що напад, наприклад, у Прибалтиці, може бути успішним… Час, необхідний Росії для відновлення своєї армії, має визначати темп нарощування військових потужностей НАТО. Блок має бути здатним відбити напад Росії найпізніше через десять, а краще через шість років”, – йдеться у дослідженні.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України