Авторські статті

Якщо раніше майбутнє Росії залежало від виборів в США, то тепер воно залежить від виборів в Україні, – блогер

1. У бантустані горять дупи. В Україні збираються заснувати день пам’яті загиблих захисників-учасників російсько-української війни.

2. Стає все цікавіше. В СБУ не виключають можливу опосередковану зв’язок між вояж Бойко на Стару Площа з попередженим в Харкові терористичним актом в метрополітені. Тобто Москві вже не інтереси вибори в Україні. Ставка зроблена на саботаж, теракти, заворушення і зрив виборів. Пікантність полягає в тому, що більшість “грандіозних планів” Луб’янки відомо СБУ.

3. Слідами Марі Йованович. Ми, наївні, раділи, коли Пайетт звалював з України. Але Обама призначив ще кращу – Марі Йованович. У 2002 році вона працювала тимчасовим повіреним в Україні, саме вона озвучила інформацію про, нібито мала місце, продажу Україною Саддаму Хусейну РЛС “Кольчуга”, яка потім не підтвердилася, але відносини США і України вже зіпсувала. Тому за нею закріпилася кличка міс “Кольчуга”. Марі Йованович сербка тільки на чверть, а ще на чверть вона російська. Її сербський дід народився в Читі. Вона вчилася в Москві і багато займалася відносинами США-Росія, працюючи вже в Держдепі. При призначенні “Кольчуги” до Києва, насамперед у неї відзначилися “піонери”, ім’я яким “легіон”. Ми тоді подумали, що це вони її обходять, а виявилося все зовсім інакше – попередній посол передав новому – ново створену агентуру. “Кольчуга” підхопила естафету і вела себе в Україні як бариня з холопами, оточивши себе вірнопідданими за кеш. За кеш, який передбачався для реформи ГПУ. У чому Луценко і звинуватив Марі Йованович. Антикорупціонери-грантоїди і евроквартіранти активно поливають брудом Луценко захищаючи Марі Йованович. Так активно, що це не може не впадати в очі. Тим часом посольство США офіційну інфу яка опублікована Луценко не спростували, що наводить на певні висновки. По всій видимості в посольстві США в Києві завівся подвійний “кріт”, вміло координує дії кремлівської агентури в Україні Х’юстон, у нас проблеми!

4. “Територіальні конфлікти в Україні, а саме окуповані Крим і Донбас, не стануть перешкодою для українського членства в НАТО, якщо всі члени Альянсу проголосують за таке рішення. Такий прецедент вже мав місце”, – колишній помічник міністра оборони США Майкл Карпентер.

5. 20 березня в м Дубно Рівненської області ГБР, СБУ і ГПУ затримали місцевого учасника мережі підкупу за одного з кандидатів в Президенти. Була нарита велика сітка Тимошенко. Сьогодні у відділенні “ПриватБанку” в Одеській області знайшли “чорну” касу з 1,3 млн. Гривень для протиправного втручання у вибори на користь кандидата Юлії Тимошенко. Як тільки з “системи координат” прибрали зайву складову (Аваков МВС), припинилася витік інформації, пішли затримання і розкриття сіток з підкупу виборців.

6. СБУ серйозно взялося за наркоту, за кілька минулих днів викрито великі партії на десятки – сотні кілограм:
– 257 кг кокаїну порт Південний;
– 31 кг героїну на Закарпатті;
– накрили найбільшу за всю історію України лабораторію психотропних препаратів;
– ліквідовано міжнародний канал контрабанди кокаїну.

7. Московія ніколи не пробачить те, що українці викрили її справжню історію. Московія має таке ж відношення до Русі, як морська свинка – до моря. Саме тому кокошники засудили Гриба, Сущенко, Сенцова і інших, саме тому вони не реагують на заяву цивілізованого світу на негайне звільнення наших моряків, саме тому вони не йдуть на обмін полоненими. Вони варвари, орки, загарбники, дикуни навіть в третьому тисячолітті. Той, хто вірить “братам” – не має ні мізків, ні совісті, ні честі. Якщо раніше майбутнє Росії залежало від виборів в США, то тепер воно залежить від виборів в Україні. Бандерівці – це прогрес. Тепер головне зробити правильний вибор.Закрепіть виконану роботу і в подальшому примножити.

8. Героїчні сторінки ВВСУ. Ветеран боїв 2014 року. Будучи підбитим з ПЗРК сів на “пузо” на аеродромі в Майському. Відремонтовано і продовжує нести службу на варті повітряних кордонів України.

Все буде Україна! Я дізнавався …. Слава Україні!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України