Економіка

«Якщо переможе груба сила, світ стане колекцією воєнних злочинів»: що сказав Зеленський на Всесвітньому економічному форумі у Давосі

Центр стратегічних комунікацій публікує головні тези:

🔻 Зараз вирішується, чи пануватиме у світі груба сила. Якщо пануватиме – то наші думки їй не цікаві. І в Давосі ми можемо більше не збиратися. Бо навіщо?

🔻 Груба сила не шукає нічого, крім підкорення тих, кого хоче підкорити. Вона не дискутує, а вбиває одразу. Як це робить росія в Україні просто зараз, цієї миті, коли ми з вами спілкуємося.

🔻 Погляньте на будівлю колишнього російського дому в Давосі. Він перетворений на Дім російських воєнних злочинів. І це – приклад їхньої трансформації. Того, що росія зробила із собою, ставши державою воєнних злочинів.

🔻 Замість успішних мирних міст – чорні руїни. Замість нормальної торгівлі – заміноване море та заблоковані порти в Україні. Замість туризму – закрите небо і тисячі російських бомб та крилатих ракет. Ось як буде виглядати світ, якщо цей поворотний момент людство прогавить. Буде виглядати як дуже велика колекція воєнних злочинів.

🔻 Ми повинні не реагувати, а діяти превентивно. І не тільки адаптувати під нові реалії те, що у нас є, а створювати нові інструменти.

🔻 Не чекайте фатальних пострілів. Не чекайте застосування хімічної, біологічної або, не дай бог, ядерної зброї. Не створюйте в агресора враження, що світ нібито не чинитиме достатній опір. Захищайте свободу і нормальний, корисний для всіх світопорядок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.