Політика

Яковина: Трамп уже зовсім відкрито грає в російській команді, його усунення з Білого Дому – життєвий інтерес України

Деякі українці досі чомусь вважають, що Трамп – хороша людина. Зазвичай це виражається в тому, що “він дав Джавелін, а Обама – ковдри”.
При цьому якось забувається, що поставлене Обамою обладнання (і ковдри, так) дуже активно використовувалося, а Джавеліни не застосовуючи жодного разу. Та й поставили їх лише після того, як з України в Росію був відпущений Килимник – людина, яка була зв’язковим між Росією і Трампом. Без нього довести їх співпрацю стала в сто разів складніше.

Але головне – це те, що Трамп захищає інтереси РФ в дійсно серйозних питаннях.

Наприклад, зараз Білий дім приймає просто титанічні зусилля для того, щоб Конгрес не прийняв пакет “пекельних” санкцій проти РФ і її керівництва.

Трамп вимагає змінити цей закон. Це й не дивно. Пропоновані в ньому заходи здатні за рік обвалити економіку РФ і викликати там повстання проти Путіна.

Власне, Лавров прилітав до Трампа саме з цього питання. Він дав вказівку, щоб США ці санкції ні в якому разі не приймали. І ось підсумок:

In a 22-page letter to Congress dated Tuesday, a senior State Department official outlined a series of concerns about the bill, calling it “unnecessary” and in need of “significant changes.” The administration “strongly opposes” the bill in its current form.

Трамп уже зовсім відкрито грає в російській команді. Саме тому його усунення з Білого дому – життєвий інтерес України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України