Яковина: Трамп уже зовсім відкрито грає в російській команді, його усунення з Білого Дому – життєвий інтерес України

Деякі українці досі чомусь вважають, що Трамп – хороша людина. Зазвичай це виражається в тому, що “він дав Джавелін, а Обама – ковдри”.
При цьому якось забувається, що поставлене Обамою обладнання (і ковдри, так) дуже активно використовувалося, а Джавеліни не застосовуючи жодного разу. Та й поставили їх лише після того, як з України в Росію був відпущений Килимник – людина, яка була зв’язковим між Росією і Трампом. Без нього довести їх співпрацю стала в сто разів складніше.

Але головне – це те, що Трамп захищає інтереси РФ в дійсно серйозних питаннях.

Наприклад, зараз Білий дім приймає просто титанічні зусилля для того, щоб Конгрес не прийняв пакет “пекельних” санкцій проти РФ і її керівництва.

Трамп вимагає змінити цей закон. Це й не дивно. Пропоновані в ньому заходи здатні за рік обвалити економіку РФ і викликати там повстання проти Путіна.

Власне, Лавров прилітав до Трампа саме з цього питання. Він дав вказівку, щоб США ці санкції ні в якому разі не приймали. І ось підсумок:

In a 22-page letter to Congress dated Tuesday, a senior State Department official outlined a series of concerns about the bill, calling it “unnecessary” and in need of “significant changes.” The administration “strongly opposes” the bill in its current form.

Трамп уже зовсім відкрито грає в російській команді. Саме тому його усунення з Білого дому – життєвий інтерес України.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh