Якісний і надійний щебінь для різноманітного застосування

Будівництво, декор, та повсякденне життя, не можна уявити без використання щебеню. Сьогодні щебінь від Kievstroy, став незамінним матеріалом у будівництві, а його використання є невід’ємною частиною будь-якого процесу. Але перед тим як почати його використання, потрібно добре розуміти, що щебінь, має безліч різновидів, фракцій і інших відмінних рис, що призначені тільки для певного виду роботи.

Купуючи щебінь, потрібно ретельно перевірити, його характеристики й можливості застосування, бо якщо вам потрібен від для підсипання доріжок в саду, тоді будівельний вам не потрібен. Що таке щебінь? Це питання, задає кожна людина, яка вперше стикається із цим матеріалом. Саме тому їм потрібно розуміти, що це сипучий матеріал, що є отриманий шляхом дроблення різних гірських порід, а також відходів перероблення кольорових і чорних металевих руд.

Які є типи щебеню?

  • гранітний;
  • вапняний;
  • гравійний;
  • шлаковий.

Кожен з цих типів має свої особливості та відповідно ціну. Потрібно звернути увагу на те, що гранітний має найвищу ціну, тому що виготовлений із подрібненого природного граніту і використовується в більшості робіт. Сьогодні він вважається найбільш універсальним у роботі, та має кращі технічні показники на відмінну від інших. Вапняний є подрібнюючи карбонат кальцію, а гравійний видобувається із русел висохлих річок. А результатом дроблення металевих шлаків є шлаковий.

Характеристики, на які потрібно звертати увагу!

Звичайно кожен з цих видів має свої характеристики, та призначення для різних видів роботи, але якщо правильно обирати, результат буде на 100% надійним. Рекомендуємо звертати увагу на характеристики кожного виду, та враховувати їх при виконанні будівельних або оформлюючи робіт. В першу чергу потрібно звертати увагу на лещадність, що є основним параметром. Він ефективно дозволяє визначити загальну площу матеріалу. Найкращим вважається той щебінь, що має меншу кількість нещадності. Кріс того, розрізняються чотири групи якості, кожна з яких має свій процент лещадності.

При виборі щебеню, потрібно звертати увагу також і на морозостійкість матеріалу. Тобто здатність матеріалу переносити заморозки і відлиги. Наш клімат є досить специфічним, тому потрібно завжди звертати увагу на те щоб матеріал був добре витривалим, і після перших заморозків та відлиги, не дав пошкоджень. Далі іде радіоактивність, яка присутня хоч і невелика в даному матеріалі. Саме тому потрібно перед тим як купувати щебінь, перевірити для яких робіт він призначений.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh