Новини

Які є стелажі для складу?

Для ефективного використання площі складу широко застосовуються спеціалізовані складські стелажні системи. Вони представлені великим вибором, відрізняються конструкцією та цільовим призначенням. Перед тим, як вибрати металеві стелажі для складу, слід вивчити каталог та підібрати відповідну систему для зберігання товарів та вантажів.

Які бувають стелажі для складів?

Складські стелажі виготовляють з металу, при цьому вони бувають із різною конструкцією. Це дає змогу вигідно використовувати простір та забезпечити вільний доступ до продукції.

За конструкцією розрізняють стелажі палетні, мезонінні, консольні, глибинні, торгово-складські тощо.

Палетні можуть бути з вузькими або широкими проходами, подвійної глибини, мобільними, з пластиковими ящиками тощо. Оптимальне рішення – палетний стелаж із шириною проходів до 3,5 м для вільного переміщення вантажно-розвантажувальної спецтехніки.

Глибинні складські мають складнішу конструкцію, в яких використовується внутрішнє функціонування навантажувачів. Для їх виготовлення застосовують металевий гнутий профіль, траверси, кронштейни, діагональні рейки для міцного з’єднання.

За індивідуальним замовленням виготовляють мезонінні системи зберігання, відмінною особливістю яких є наявність персонального підлогового покриття на кожному поверсі.

Несучими елементами є яруси фронтального або поличного типу, які виготовляють із ДСП, МДФ, фанери або перфорованого металопрокату. Завдяки продуманій конструкції вони дають змогу ефективно використовувати складський простір.

Для консольних стелажів характерна проста та міцна конструкція. Вони застосовуються для зручного зберігання труб, рейок та інших довгих вантажів. Можуть бути з Г-подібною або Т-подібною формою, тобто з одностороннім або двостороннім обслуговуванням відповідно.

Найбільш затребуваними є торгово-складські стелажні конструкції. Для них характерна універсальність, місткість, міцність та стійкість, довговічність та ергономічність.

Крім складських, на сайті компанії https://kms.com.ua/ua/productions/shelves/polochnye_stellazhi/ можна замовити і поличкові стелажі недорого та з гарантією від офіційного виробника.

Як вибирають складські металеві стелажі?

При купівлі стелажних систем для складу необхідно врахувати такі головні критерії:

  • площа складського приміщення;
  • висота стель;
  • архітектурні особливості;
  • прокладання комунікацій;
  • товарообіг;
  • конструктивні особливості систем для зберігання;
  • матеріали виготовлення;
  • тип спецтехніки та ін.

Грамотний вибір складських стелажів дає змогу ефективно використовувати простір для зручного зберігання різнотипної продукції.

Від цього безпосередньо залежить продуктивність складського персоналу та ефективність праці. Для навантаження/розвантаження може бути використана різна спецтехніка, зокрема й вилочні навантажувачі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України