Новини

Які тонкощі впливають на технологію по утепленню фасаду

Технологія утеплення фасаду пінопластом дуже популярна, оскільки сам процес простий, а матеріал дешевий.

Фахівці, які постійно вдосконалюють подібні технології, прагнуть мінімізувати кількість тепловтрат при будівництві будівель, що зведе економічні витрати до мінімуму. Метод теплоізоляції, на якому базується технологія утеплення фасаду пінопластом, використовується вже давно, а кращі спеціалісти з десятирічним досвідом https://lufikalp.com.ua/uk/cina-na-yteplennya/ зможу підібрати матеріали і технологію відповідно до вашого об’єкта. При утепленні використовуються матеріали з високими теплотехнічними властивостями, особливо пінопласт.

Етапи роботи

Для початку необхідно розрахувати кількість пінопласту, який знадобиться для зовнішньої обробки. Для цього вимірюють зовнішню поверхню предмета. Для утеплення квартири фахівці рекомендують вибирати пінопласт товщиною до 100 мм.

  • Починаємо зі стін

Якщо відповідально підійти до виконання робіт на цьому етапі, то від цього залежить, наскільки якісною і довговічною буде теплоізоляція. Технологія утеплення фасаду пінопластом передбачає підготовку якісної поверхні стіни. Всі тріщини в стіні необхідно заґрунтувати і зашпаклювати.

  • Основні поняття

Технологія зовнішнього утеплення стін пінопластом заснована на використанні грамотно приготованого клею. Використовувати його слід відразу після приготування, так як він швидко вистигає. Важливо пам’ятати, що розводити клей водою не можна! Після підготовки стін і клею переходимо до монтажу.

  • Основний шар армування

Щоб утеплення фасадів пінопластом було правильним, важливо не забути про монтаж основної арматурної сітки. Виконується після висихання додаткових шарів і закріплення всіх армуючих елементів. Сітка наклеюється один на одного, її розрізають на смуги однакової висоти. Потім на стіну наноситься клейовий розчин товщиною до 2 мм. Підготовлена ​​сітка розгортається по всій довжині. Нанесіть розчин, розрівняйте шпателем. На армовану сітку наноситься другий шар клею.

Після укладання армованого полотна воно повинно висохнути. Потім його можна відшліфувати. Через три дні стіни повністю висохнуть, і можна обробити грунтовкою, що забезпечить високу адгезію до поверхні. Крім того, на таку стіну легко нанести будь-який оздоблювальний матеріал.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України