Техно

Які різновиди камер відеоспостереження існують

Камери відеоспостереження є незамінними атрибутами систем безпеки офісів, підприємств та приватних будинків

Широкий вибір обладнання дозволяє підібрати камеру для денної та нічної зйомки. Залежно від потреби, можна встановити дротовий та бездротовий пристрій. Широкий вибір камер відеоспостереження представлений в інтернет-магазині Control https://control.ua/ua/kamery-videonablyudeniya/. У каталозі інформація про технічні характеристики та опис до кожного приладу. Консультанти допоможуть підібрати обладнання відповідно до потреб покупця.

Для різних типів задач використовуються різні прилади. Особливості об’єкта, на якому потрібно встановити прилад, також мають значення. Найпоширеніші види камер відеоспостереження:

  • Купольні. Вони мають сферичний корпус, вони не привертають увагу на фоні об’єкта. Серед переваг обладнання такого типу: проста установка, антивандальний корпус, можливість нічної зйомки, красивий дизайн.
  • Циліндричні. Це універсальні камери, які можна розташовувати ззовні та в середині приміщень з витягнутою циліндричною формою купола. Вони вирізняються високою якістю зображення, можливістю підібрати до різних об’єктів.
  • Корпусні. Встановлюють надворі та в середині будинків, мають міцний корпус, стійкий до пошкоджень, можна змінювати оптику.
  • Камери день/ніч. Використовують для зйомок в складних умовах (погане освітлення, туман, несприятлива погода). Вдень камера показує звичайне зображення, в темну пору доби переходить в режим нічної зйомки.

На що звертати увагу при виборі камери відеоспостереження

Сучасні камери відеоспостереження мають чимало корисних властивостей. Вивчивши їх всі, вдасться підібрати оптимальну модель для своїх потреб.

  • Цифровий чи аналоговий стандарт. Цифровий має розгорнутий функціонал, аналоговий користується популярністю через доступну ціну та невисоку вартість встановлення.
  • Роздільна здатність. Не варто гнатися за мегапікселями, оскільки не завжди є потреба у цій опції, а також потрібно забезпечити себе об’ємним жорстким диском. Для звичайних потреб буде достатньо камер з 2-3 мегапікселями.
  • Наявність режиму нічної зйомки. Відео, зняте вночі, буде чорно-білим, проте його якості досить для ідентифікації зображення.
  • Корпус. Камери, які встановлюються на вулиці, повинні мати стійкий корпус до механічних пошкоджень та агресивних погодних умов.
  • Додаткові функціональні можливості. Доплачувати за обладнання варто лише у тих випадках, коли додатковий функціонал буде використовуватися: ідентифікація облич, підрахунок кількості людей в кадрі, визначення номерів автомобілів тощо.

Швидкі консультації від менеджерів магазину Control здійснюються на сайті в онлайн-чаті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України