Новини

Які процедури виконують завдяки апаратній косметології

Апаратна косметологія виступає новітнім напрямком у косметології, адже використовує для процедур спеціальні апарати. Це найбезпечніший та найдієвіший метод догляду за шкірою, тому що він не створює ризику для пацієнта, на відміну від хірургічного втручання.

Компанія Genesis пропонує чимало процедур для омолодження шкіри обличчя, догляду за тілом, що поєднують медицину та косметологію.

Спеціальні апарати, що використовують лікарі для процедур, дозволяють вводити під шкіру діючі компоненти, впливати на нею різними способами. Найпоширеніші маніпуляції, які можна зробити завдяки апаратній косметології – все це ви можете знайти у нас на сайті.

  • Лазерне омолодження шкіри. Процедуру використовують, якщо людину турбують висипання на шкірі, постакне, перші вікові зміни, є шрами, рубці чи розтяжки. Це абсолютно безпечний та безболісний метод омолодження шкіри.
  • Безопераційний SMAS-LIFTING ULTHERA. Використовується, коли спостерігаються видимі вікові зміни шкіри. Апарат виробляє ультразвукові хвилі, які дістають до глибоких шарів епітелію. Під дією ультразвуку відбувається синтез білків колагену, що забезпечує підтяжку шкіри.
  • Лазерне лікування пігментації. Пігментні плями на шкірі виникають під час вікових змін та мають неестетичний вигляд. У клініці Genesis використовують обладнання, яку впливає на паталогічні тканини.
  • Мікрострумова терапія. До процедури вдаються. Якщо шкіра обличчя почала втрачати пружність, виникає сухість, купероз, стягнутість спостерігаються набряки, темні кола під очима. Під час процедури використовують дуже низький рівень струму, (дискомфорту не виникає), який стимулює обмінні процеси в шкірі.

Кому протипоказана процедура

До апаратної косметології вдаються жінки, які стикаються з віковими змінами, прагнуть позбутися зморшок, вирівняти колір шкіри, позбавитися від вугрів, шрамів, рубців та невдалих тату. Проте процедура протипоказана, якщо у пацієнтки є:

  • Інфекційні захворювання шкіри.
  • Відкриті рани, запалення.
  • Спостерігаються алергічні реакції на деякі препарати.
  • Новоутворення у тканинах.

Також не можна вдаватися до апаратної косметології під час вагітності та годування грудьми. Записатися на консультацію у центр Genesis просто на сайті, заповнивши коротку заявку. Додаткові питання можна уточнювати з менеджером за контактними номерами телефонів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України