Новини

Які повітряні кулі вибрати?

Якщо ви організовуєте вечірку, вам можуть знадобитися повітряні кулі. Їх часто використовують для креативного та естетичного декору. Такі прикраси додадуть яскравості багатьом святкуванням – будь це весілля, день народження чи звичайна вечірка. Кожна з цих подій стане унікальною, якщо правильно підібрати прикраси. Аероманія допоможе вам у цьому та запропонує різноманітні кульки за вигідними цінами.

Види повітряних куль – чим вони відрізняються?

  • Гумові повітряні кулі

Це традиційні прикраси, які всім відомі. Вони можуть бути одноколірними, з візерунками та написами тощо. Кулі здатні приймати різні форми, наприклад, серця. Можна також заповнити їх гелієм, завдяки якому ті будуть плавати у повітрі. Однак на цьому можливості не закінчуються, адже також доступні повітряні кулі зі світлодіодами, які світяться в темряві. Тому вони можуть бути не лише прикрасою, але й оригінальним освітленням у кімнаті чи в саду.

  • Кульки з фольги

Це менш стандартний вид прикрас, який дає багато можливостей для оригінального оздоблення залу. Фольговані кульки відрізняються від гумових не тільки матеріалом, з якого вони виготовлені, але й формою. Кульки з фольги призначені для наповнення гелієм – тоді вони можуть легко підійматися у повітря. Доступні різні форми, візерунки та кольори.

Кульки з фольги дають чудові можливості для створення цікавих прикрас. За допомогою букв і цифр ви можете легко зробити напис на честь наречених, що складається з їхніх ініціалів. Гарна ідея – прикрасити день народження дитини, вибравши повітряну кулю, що показує вік іменинника. Кульки з фольги – також чудовий вибір на дитячу вечірку. Незалежно від того, з якої нагоди відбувається святкування, дітей дуже порадують кулі у формі улюблених казкових персонажів.

Повітряні кулі з конфетті

Ці кулі виготовлені з латексної гуми, а всередині них розміщені барвисті конфетті. Сьогодні легко знайти їх у формі кружечків, прямокутників, квадратів тощо. Конфетті або інші декоративні елементи можуть входити у комплект, тому домовтеся про це завчасно. Усередині повітряної кулі фантастичний вигляд мають сріблясті та золотисті конфетті, що вражають своїм яскравим мерехтінням.

Такі повітряні кулі дуже часто використовують для фотосесій – фотографії мають приголомшливий вигляд. На дитячому дні народження можна лопнути таку кулю – й отримати яскраві враження, адже за мить у повітрі з’явиться красиві та мерехтливі цяточки з конфетті. Діти зможуть весело бавитися серед різнокольорових елементів, що літають у повітрі.

Які аксесуари варто мати?

Повітряні кульки, заповнені гелієм, плавають у повітрі. Тому потрібні важелі, щоб тримати їх в одному місці і не допустити відльоту. Також можна придбати палички з пробками, на яких кріпляться повітряні кулі. Це буде особливо вдалим рішенням для вечірок, де серед гостей присутні діти. Корисно мати балон із гелієм, щоб за потреби самостійно наповнювати кулі та заповнювати будь-які дефекти.

Для гумових кульок добре мати насос або електричну повітродувку – це спростить і значно пришвидшить надування. Можна також використати палички, які потім буде легко прикріпити до підставки. Завдяки спеціальним стрічкам ви зможете створити гірлянди з повітряних куль для прикраси весільного залу тощо.

Сьогодні доступно багато різних кульок, тому легко вибрати саме ті, які пасуватимуть до вашого свята. Бажаємо успіхів!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України