Новини

Які комікси обрати для початку?

Які комікси обрати для початку?

Комікси – це дивовижний літературний жанр, історії якого знають аналогів. Якщо ви хочете насолодитися ними і не зіпсувати враження, то до вибору коміксів важливо підходити відповідально.

Відразу скажемо, що таке дозвілля призначене не тільки для дітей, тому що історії можуть бути складними, багатогранними, зі складними життєвими ситуаціями. У графічних романів налічується мільярдна аудиторія у світі. І це не дивно, адже комікс – це цікавий сюжет, герої, що запам’ятовуються, а також прекрасне, соковите оформлення.

Багато любителів стверджують, що саме Марвел пропонує найкращі графічні романи про супергероїв, але це помилка. Багато інших компаній створюють унікальних персонажів і всесвіти, які розбурхують свідомість і не відпускають читачів до останньої сторінки.

Дім Ігор – це фахівці з досвідом, які завжди підкажуть, з чого почати читати комікси та які краще підійдуть для новачків, ознайомитись з товаром ви можете на сайті: https://domigr.com.ua/ua/c-comics/ .

Ці компанії випускають найкращі комікси.

DC Comics

Розпочавши свою роботу у далекому 1934 році, компанія зараз є однією з великих корпорацій. Їй належать права на Лігу Справедливості, Флеша, Бетмена та інших. Саме з них починався розвиток та становлення.

Марвел.

Спілка авторів розпочала свою роботу в 1939 році, але відрив у 5 років не завадив компанії завоювати свою першість в індустрії. Представники регулярно спонсорують вихід фільмів, серіалів, мультфільмів за своїми всесвітами, залучаючи дедалі більше читачів.

В Україні не так сильно відомі видавництва IDW, Image, Dark Horse, проте вони також можуть похвалитися дивовижними сюжетами, які стали найбільш продаваними в усьому світі.

Зі всього сказаного можна зробити простий висновок: компанія не повинна впливати на вибір першого коміксу. При виборі відзначайте оформлення, а також цінність коміксу, а не тільки логотип компанії, яка його випустила.

Хороші комікси, щоб почати читати

Пісочна людина.

Не відноситься до супергероїв. Сюжет тут закручується навколо людини, яка змогла обдурити смерть, щоб жити вічно. Зазначимо, що випуски виходять уже 30 років і кожен новий фанати чекають із нетерпінням.

Вбивчий жарт.

Якщо ви думали, що супергерої наївні та однозначні, тоді пропонуємо до прочитання даного випуску, який повністю присвячений Джокеру із всесвіту Бетмена. Ліходіями не стають так просто. На їхнє становлення впливає минуле і сьогодення. Впевнені, що після прочитання ви навіть почнете розуміти Джокера як лиходія.

Залізна людина.

Цей комікс цікавий не лише високотехноличними пригодами, а й життям людини, яка ховається під могутнім костюмом. Життя Тоні Старка розділилося на до і після.

Зазначимо, що Старк – звичайна людина, тому їй властиві свої проблеми, залежності та помилки. Про це все і навіть більше описано в коміксі.

Людина павук.

Ще одна цікава історія про те, як унікальні здібності стають проблемою. Їх отримав простий студент Пітер Паркер, у якого й так вистачало турбот. Спочатку такий поворот подій був йому до душі, але чим далі все заходило, тим більше він втрачав рідних і близьких людей. Комікс не відкидає психологічну та емоційну складову, чим буде цікавий не тільки для підлітків, а й дорослих людей.

Ходячі мерці.

Призначений виключно для дорослої аудиторії, так само історія та події в ній, м’яко кажучи, шокують. Якщо ви чекаєте на типові кліше, то тут їх немає. Кожен випуск просочений напруженими пригодами, неминучістю та силою волі тих, хто виживає, хто зомбі – далеко не найстрашніша проблема.

Нові Люди Ікс.

Розвиток класичної історії з використанням нового підходу. Буде плюсом знайомство з оригінальною серією, але можна обійтися без цього. Продовження гарантовано приємно здивує.

Фатальний патруль.

А це історія про супергероїв-невдах. Комікс з’явився у 1960 році, проте не отримав потрібного схвалення серед критиків та аудиторії. Зараз же він засяє новими фарбами та сюжетом.

Дім Ігор – це комікси для новачків та професіоналів у широкому асортименті. Тут ви знайдете необхідний жанр, правильний переклад, доступні ціни та доставку по Україні!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України