Новини

Яка ванна краща – з чавуну, чи зі сталі?

Чавун чи сталь – перед цим вибором стає кожен покупець ванни. Особливо ускладнює вибір той факт, що обидва матеріали мають низку переваг, та й вартість практично не відрізняється. Тож перш ніж вирушити до магазину сантехніки, варто розібратися в нюансах.

Ванна Jacob Delafon Soissons 170x70 (E2921-00)

Чавунна ванна

Виробництво будь-яких виробів із чавуну – складний технологічний процес, що не може не відбиватися на кінцевій вартості виробів. Проте з кожним роком все більше людей вибирає чавунну ванну. І якщо ви хочете купити виріб, який прослужить не один десяток років, то це найкращий вибір.

Головна особливість ванн із чавуну – це матеріал. Чавун набув широкого поширення завдяки своїй міцності, антикорозійним властивостям та зносостійкості. Навіть через сотню років виріб буде виглядати як новий і не менш важливо, яким способом була нанесена емаль, а також товщина покриття. Зазвичай на чавун наносять емаль завтовшки від 0,8 до 1,2 мм. Але методи нанесення можуть відрізнятися, від традиційних, коли покриття наносять, використовуючи ручну працю, до інноваційних технологічних методик.

Вироби з чавуну багато важать і про це не можна забувати, але на цьому недоліки закінчуються, а ось переваг у них набагато більше:

  • вода остиває повільніше;
  • відсутність вібрації при контакті з водою;
  • простота в експлуатації та догляді.

Єдине, на що варто звернути увагу в процесі використання чавунної ванни, це її покриття. Навіть найкраща емаль не може зрівнятися в міцності з чавуном, тому її цілісність за певних умов може бути порушена, проте цей недолік можна легко виправити, звернувшись до фахівця.

Ванна Kaldewei Saniform Plus (mod 360-1) 140x70 біла (111500010001)

Ванна зі сталі

У порівнянні з чавунною ванною сталева не така поширена. І це величезний недогляд. Причина полягає в тому, що покупці просто не знайомі з усіма плюсами ванн зі сталі, одним із найкращих представників яких є німецькі сталеві ванни Kaldewei.

Насамперед слід зазначити, що покриття у цього типу ванн найякісніше. Секрет у тому, що емаль наносять за дуже високих температур і вона, можна сказати, спікається зі сталлю. Так що, незважаючи на тривалий термін експлуатації та використання найагресивніших засобів для чищення, з емаллю не станеться абсолютно нічого, тріщини правда можуть з’явитися, але тільки якщо буде деформована сама ванна.

І сталеві, і чавунні моделі мають свої плюси та мінуси, а робити вибір варто тільки виходячи з власних очікувань та обставин.

Чавунні, стальні, а також акрилові та кам’яні ванни у величезному асортименті та за найкращими цінами ви знайдете, завітавши до нашого магазину https://www.keramis.com.ua/uk/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України