Новини

Як зробити ремонт приміщень у Івано-Франківську

Оздоблення стін, стелі та підлоги рано чи пізно може стати непридатним або набриднути. Звичайно, здатні і вмілі господарі намагаються заощадити та зробити все самостійно. Але така робота може виявитися неякісною, що приведе до нових витрат на будівельні матеріали. Тому краще знайти доброго майстра, щоб зробити ремонт квартири в Івано-Франківську. Не варто ризикувати, краще довіритися професіоналам.

Який може бути ремонт

Перед тим, як розпочати пошук будівельника, треба сформувати завдання. Різні ситуації потребують індивідуального рішення. Ремонт приміщень може бути поділений не декілька видів:

  • дрібні роботи;
  • косметичний;
  • поглиблений;
  • капітальний.

Виходячи з цього треба шукати одного майстра, чи цілу бригаду ремонтників.

Дрібний ремонт частіше може бути виконаний дуже швидко. До цього типу відносять оновлення, чи оздоблення поверхонь на невеликій площі, заміну зламаних приборів та якийсь дрібні зміни у сантехнічних або електричних мережах.

Змінення, чи оновлення інтер’єру стін та інших поверхонь по всій площі приміщення відносять до косметичного ремонту. Він може бути поверхневий, чи поглиблений. До першого типу відносять такі роботи, як, наприклад, заміна старих шпалер на нові. При поглибленому ремонті може здійснюватись часткова або повна заміна електропроводки. Щоб виконати це завдання буде потрібен професійний електрик з Івано-Франківська.

При капітальному ремонті здійснюють повний демонтаж всього обладнання та поверхонь, щоб замінити їх новими.

Як обрати доброго майстра

Після того як господар визначиться з завданням, можна починати пошук майстра або бригади. Зробити цей вибір досить важко. У Івано-Франківську успішно працює велика кількість різних фахівців будівельного напрямку. Але треба бути обережним, тому що серед них зустрічаються ремонтники, які безвідповідально ставляться до виконання своїх обов’язків. Після співпраці з такими фахівцями замовник отримує неякісний ремонт, який вимагає переробки вже через декілька років. Якщо використати спеціальну біржу можна забезпечити господарю надійність та уберегтись від таких наслідків.

Щоб не помилитися у виборі, потрібно звертати увагу на наступні якості:

  1. Досвід. Кваліфікована бригада завжди має попит і повинна виконувати кілька різних проектів на рік.
  2. Відгуки. Один з головних показників якісної роботи. Важливо звертати увагу на дати їх написання. Слід вибирати виконавців, що мають не менше 10 відгуків за останні 2-3 роки.
  3. Перелік послуг повинен складатися з великої кількості видів робіт і мати зрозумілий опис.
  4. Прайс-лист. Кожна послуга повинна бути оцінена щодо часу або площі. Рекомендується обирати другий варіант, щоб майстер не міг навмисне повільно працювати, та збільшувати час виконання.
  5. Консультування. Будівельники повинні детально відповідати на питання майбутнього замовника.

Коли пошук здійснюється іншими методами, господареві краще вимагати у майстра чи бригади письмові рекомендації з попередньої роботи. Вони повинні описувати якість і містити контактні дані колишніх замовників. При цьому не варто зупинятися на одному фахівці. Перед остаточним вибором краще вивчити відразу кілька варіантів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України