Новини

Як збільшити прибуток від бізнесу? Брендові кришки для напоїв приходять на допомогу

Напої на виніс з кожним роком користуються все більшим попитом. Ця тенденція пояснюється лише одним – у населення змінюється ритм та ставлення до життя. Одні люди постійно кудись поспішають і намагаються випити смачної кави та чаю по дорозі на роботу. Інші ж навпаки хочуть більше часу провести на вулиці, подихати повітрям. Яким закладам люди віддають перевагу коли хочуть взяти напій на виніс? Тим, де це буде смачно та естетично. Саме тому особливу увагу потрібно приділяти кришкам до стаканів https://ukrtopplast.com.ua/brand, які можна замовити у компанії по власному дизайну.

Переваги брендового пакування для напоїв

Чи купували ви останнім часом напої на виніс у звичайному паперовому стакані без напису чи наліпки? Швидше за все ні. Заклади намагаються замовляти брендове пакування, і на це є вагомі причини:

  • Реклама. Людина, яка п’є з брендового стакана з кришкою не лише сама отримує позитивні враження, а й непомітно рекламує заклад іншим. Результат – більше відвідувачів.
  • Враження. Люди люблять все красиве. Якщо створити гарну, оригінальну тару для напоїв, а в неї приготувати смачну каву, то новий гість автоматично стане постійним.
  • Емоції. В сучасних складних умовах позитивні емоції почали цінуватись набагато більше. Гарне пакування ранішнього напою перед складним робочим днем може підняти настрій. 
  • Пам’ять. Люди завжди запам’ятовують те, що справляє враження. Цікава брендова упаковка точно відкладеться в пам’яті й буде причиною повернутись в заклад за улюбленим напоєм.

Такі банальні, на перший погляд, речі дійсно дієві. Дехто вкладає величезні гроші в рекламу, але не отримує бажаного результату. А інші замовляють стильне пакування і впевнено стають на шлях до успіху.

Чому важливо мати кришки до стаканів?

Кришки до стаканів для напоїв із собою не лише гарні, але й дуже практичні. Дійсно бувають випадки, коли через їх відсутність клієнт просто відмовляється замовляти напій на виніс. Чим зручні кришки?

  1. Зберігання температури. Не важливо холодний напій чи гарячий, але за наявності кришки, він буде довше залишатись теплим або навпаки освіжаючим.
  2. Захист від бризок. Ви просто уявіть, йде людина з кавою по вулиці без кришки. Що в результаті? На одязі плями, а половина напою на підлозі. Враження не дуже приємні.
  3. Естетика. Наповнений, але не закритий стакан виглядає не естетично. Лише з кришкою подача напою стане довершеною.
  4. Реклама. Саме кришку клієнт бачить перед собою весь час, поки п’є. Тому забути назву закладу буде практично неможливо.

Не нехтуйте брендовим пакуванням до напоїв, особливо кришками. Ця незначна, на перший погляд, річ зробить великий вклад у розвиток бізнесу без додаткових трат на рекламу та розкрутку. Вигадайте цікавий дизайн та отримайте результат вже за 18 днів!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України