Новини

Як заощадити місце у маленькій ванній кімнаті?

Чи давно ви робили ремонт вашої оселі? Отже, якщо ви в темі, то повинні знати, що будь-який ремонт починається із заміни застарілої сантехніки та комунікацій. І підходячи більш конструктивно до цього питання, перш за все стаємо перед вибором: ванна чи душова кабіна? І не тому, що купити душову кабіну зараз абсолютно не проблема. А питання в тому, чи доречно це в плані практичності?

Що собою представляє душова кабіна? Чим вони відрізняються?

Спочатку хочемо акцентувати, що душові кабіни відрізняються не лише внаслідок свого зовнішнього вигляду, а і за призначенням. Умовно всі наявні в продажах душові кабіни, або як ще їх називають, душові бокси, поділяють на дві групи:

  • Душові бокси, які повністю закриті. Назва говорить сама за себе. Це конструкція, яка складається з піддона для збору води, потім ця брудна вода через трубу виходить до каналізації. Є передня стінка з розсувними дверцятами та задня – для захисту від розбризкування. Виробники можуть додавати ще і верхню кришку, щоб вже повністю захистити ванну кімнату від зайвої вологи. Що до внутрішньої оздоби, то крім самої душової установки, може розміщуватися пристосування для гідромасажу. Встановити такий бокс можна будь-де у ванній кімнаті, головне, щоб була каналізація та установка мала підключення до водопроводу.
  • Душова кабіна напіввідчиненого типу. Відрізняється від попереднього типу тим, що відсутня задня стінка. Що це дає в плані переваг? Таку кабіну значно простіше встановлювати. Достатньо попіклуватися про гідроізоляційне оздоблення задньої стінки.

Переваги в користуванні душової кабіни

Перш ніж складати перечень переваг, акцентуємо вашу увагу, що якщо ви завзятий любитель поніжитись у ванній з ароматною пухкою піною, то душова кабіна це не ваш варіант. Це для поціновувачів швидкого, бадьорого душу. Отже, пропонуємо оглянути повний список переваг:

  • Значна економія місця. Звертаємо вашу увагу, що душова кабіна майже вдвічі менше місця за ванну
  • Економія води. Це вдале заощадження на комунальних послугах, не секрет, що під час душу води використовується значно менше, ніж якщо набрати повну ванну;
  • Можливість використовувати функцію гідромасажу;
  • Завдяки тому, що установка ізольована дверцятами, немає зайвих бризок води у приміщенні;
  • Зручність. Не кожній людині під силу впоратися з високими бортиками ванни, особливо якщо це людина похилого віку. У цьому випадку, приймання гігієнічних процедур у душовій кабіні набагато зручніше.

Отже, душова кабіна це вдалий вибір. Це просто та економічно. А придбати якісну душову кабіну можна в Studio Glass. З великого різноманіття варіантів та стилів ви підберете потрібну вам душову кабіну, яка оптимально пасуватиме вашій новій ванній кімнаті після ремонту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України