Здоров'я

Як за 14 днів підтягнути шкіру і зменшити обсяги живота: фотоінструктаж

Вам знадобляться спортивна форма, кросівки, килимок і два тижні.

З положення лежачи на спині, ноги підняті під кутом 90 градусів. Поперек притиснутий до мату. Руки відводимо на верхівку за голову. Лікті дивляться в сторони. Робимо вдих і на видиху піднімаємо лопатки над підлогою. Погляд направляємо вперед, дивимося на коліна. У верхній точці намагаємося розслабити шийний відділ. Потім плавно опускаємо лопатки вниз. Повторюємо 10-15 разів.

 

З положення лежачи на спині, ноги підняті під кутом 90 градусів. Поперек притиснутий до мату. Руки витягнуті уздовж корпусу. Робимо вдих і на видиху по черзі розгинає праву, а потім ліву ногу. Намагаємося не опускати ноги до паралелі з підлогою, стежимо, щоб поперековий відділ не відривається від підлоги. 10-15 повторень.

З положення лежачи на спині долоні переводимо під коліна, не скріплюючи замком. Штовхаємо лікті в сторони. Спочатку піднімаємо голову і лопатки, а потім починаємо хребець за хребцем піднімати корпус, витягаючи себе в вертикальне положення. Ноги не торкаються статі, хребет максимально витягнути. Потім плавно, хребець за хребцем, опускаємося вниз. Робимо 10-15 разів.

Встаємо в положення бокової планки на передпліччя. Злегка тягне таз в стелю. Плечі відтягаємо вниз від вух. Вільною рукою, з видихом, «пірнаємо» під лікоть, максимально віддаляючи лопатки один від одного, скручуємося в ребрах. І потім розкриваємося назад. Працюємо протягом 30 секунд. Потім відпочиваємо 30 секунд. Повторюємо 5 разів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України