Новини

Як взяти кредит в банку

Коли виникає гостра фінансова потреба, а створених накопичень недостатньо для її задоволення, оптимальне рішення – взяти кредит в Україні онлайн або готівкою. Позика відкриває доступ до необхідної суми грошей, які можна витратити на свій розсуд. При цьому повертати отриману позику можна буде відносно невеликими щомісячними платежами.

Хто може оформити банківську позику

У кожної фінансової установи своя політика ведення діяльності. І тому вимоги до позичальників відрізняються. Основні з них:

  • Вік 18-65 років.
  • Офіційне працевлаштування.
  • Наявність дійсних паспорта та ІПН.

Банківські позики видаються повнолітнім громадянам, бажано, ще не пенсійного віку. При цьому наявність офіційного працевлаштування не завжди потрібно або перевіряється. Для великих кредитів просто може знадобитися довідка про доходи за останній квартал або півріччя. А ось наявність паспорта громадянина України та індивідуального номера платника податків – обов’язкова вимога!

Який можна взяти кредит

Все різноманіття банківських позик можна розділити на дві категорії:

  • Цільові.
  • Нецільові.

Цільовими називаються кредити, які видаються на вирішення конкретних завдань. Наприклад, автокредит оформлюється з метою купівлі машини. Іпотека ж призначена для придбання нерухомості. Нецільові позики є універсальними. Споживчі кредити видаються без конкретного цільового призначення. Тому отримані гроші можна витратити на свій розсуд.

Як оформити позику в банку

Щоб оформити кредит, насамперед необхідно вибрати одну або кілька фінустанов, що пропонують кредитні програми на вигідних умовах. Після цього потрібно вивчити вимоги кредиторів, переконатися у відповідності їм і в наявності зазначених документів. І якщо все в порядку, то можна приступати до подачі заявок на оформлення позики в обрані фінінститути. Зробити це легко в телефонному або онлайн-режимі.

Кредитні експерти оцінюють платоспроможність кожного потенційного позичальника. Тому розгляд заявки займає час. У кращих українських банків рішення приймається і повідомляється клієнту протягом 1-3-х робочих днів. У разі схвалення запиту позичальнику видається грошова позика. Він може отримати гроші готівкою в касі відділення або ж зарахуванням на карту – в залежності від умов договору.

Як підвищити шанси на успіх

Банківські кредити доступні більшості людей. Але більш-менш великі суми видають лише небагатьом. Зрозуміло, що якщо мова йде про позику 5 000 гривень, отримати її можна практично в кожному банку. Але ось 50 або 500 тисяч гривень доступні вже у меншого числа кредиторів або ж з більш жорсткими вимогами до позичальників.

Як же підвищити шанси на отримання позитивного рішення кредитних експертів і потрібної суми грошей? Для цього є кілька перевірених інструментів:

  • Довідка про задекларовані доходи за останні 3-6 місяців.
  • Поручитель.
  • Застава цінного майна.

Ви хочете оформити кредит готівкою або на картку у великій сумі, на тривалий термін і при мінімальних вимогах до документів? Тоді без зволікань переходьте на сайт Банку Кредит Дніпро та оцінюйте доступні програми кредитування!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України