Новини

Як визначається алкогольна залежність (алкоголізм)?

Алкогольну залежність (алкоголізм) можна визначити як часте і надмірне вживання алкоголю, що погіршує фізичне та психічне здоров’я людини, сімейну, соціальну та трудову гармонію. Алкогольна залежність є важливою проблемою з багатьма аспектами, такими як проблеми зі здоров’ям, дорожньо-транспортні пригоди, самогубства, правопорушення, розпад сімей, економічні проблеми та погіршення ділового життя. Алкоголізм – це хвороба. Етиловий спирт викликає звикання. Але не кожен любитель алкоголю є залежним. Іноді непросто визначити, де закінчується звичайне пияцтво і починається алкоголізм. Є особи, у яких спостерігаються ознаки сп’яніння при дуже невеликих дозах алкоголю або вкрай агресивні (патологічне сп’яніння). Зазвичай спостерігається у віці 20-40 років. Якщо розглядати весь світ, то жінок набагато менше, ніж чоловіків. Однак у розвинених країнах кількість чоловіків і жінок однакова.

Характеристика людей з алкогольною залежністю

  • Продовжувати пити, незважаючи на фізичні пошкодження.
  • Збільшення кількості алкоголю, яке позначається на психічному здоров’ї (що викликає сильні симптоми сп’яніння у незалежних від дози).
  • Поява симптомів відміни/припинення після припинення вживання алкоголю.
  • Надмірна тяга та пристрасть до випивки, вживання алкоголю, щоб запобігти симптомам відміни/припинення.
  • Нездатність включити інші інтереси, почуття та задоволення, окрім акту вживання алкоголю.

Людина та її близькі легко розпізнають алкогольну залежність. Проте більшість людей приходять до лікаря під тиском родини, місця роботи чи іншого соціального інституту. З цієї причини людина може приховувати кількість випитого, і може не проявляти значних симптомів під час огляду. nc-newlife.com допоможе повернутися до минулого життя. Без знання оточення можна не зрозуміти, наскільки серйозною є залежність. Вживання інших психоактивних речовин часто спостерігається у тих, хто має залежність або зловживає алкоголем. Марихуана, бензодіазепіни, кокаїн тощо. Психічна депресія поширена. Слід обговорити, чи є ця депресія причиною, чи наслідком. Бажання і бажання випити – це сильна емоція, яка спонукає людину до вживання алкоголю.  Тому необхідно добре знати це відчуття і його симптоми. Цей запит може надійти в неочікуваний момент. Буває, що бажання і тяга до вживання алкоголю не проходить. Кодування від алкоголю допоможе позбутися залежності.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України