Новини

Як вивести бізнес на довоєнний рівень доходу?

Бізнес під час війни переживає нелегкі часи, багато підприємств були вимушені закритися чи просто чекати «кращих часів», втративши контроль над ситуацією. Проте, останні півроку показали, що такий потрібний для армії та країни «надійний тил» може забезпечити лише бізнес, що стабільно функціонує.

Команда міжнародного бізнес-клубу Конс на Бі$, у довоєнний час, успішно вела свої довгострокові проєкти, давала практичні поради щодо розвитку підприємницької діяльності та проводила низку тренінгів, спрямованих на збільшення чистого прибутку всіх учасників клубу. Та зараз компанія робить усе можливе, щоб усі учасники клубу правильно активували бізнес-діяльність і розвивали економіку держави в сучасних реаліях.

У липні 2022 року, команда міжнародного бізнес-клубу Конс на Бі$ і, безпосередньо, засновник клубу — Олександр Морозов, провели масштабний тренінг «Стратегія керованого зростання» з підприємцями малого та середнього бізнесу, програма якого була максимально адаптована під розвиток бізнесу в умовах війни. Під час тренінгу, були визначені сегменти економіки, на які варто звернути особливу увагу підприємцям. Також, обговорили питання масштабування, причини недостатньої завантаженості підприємств, інтеграцію офлайн-бізнесу в онлайн-середовище, пошук нових ідей і переорієнтованість бізнесу на інші сегменти ринку.

Приклад однієї з учасниць клубу, свідчить про те, що переорієнтувати діяльність компанії та збільшувати чистий прибуток, допомагаючи державі — реально, адже розвиток і зростання залежить лише від Вас!

Оксана Черепанич, підприємець з міста Львів:

«Вітаю. Мій звичайний бізнеспродаж обладнання для професійних кухонь у готелях, ресторанах, школах і садочках. Але війна внесла свої корективи, і з другого дня війни, я зрозуміла, що мій бізнес зараз «не на часі». Озброївшись мудрими порадами Олександра Морозова та пройшовши тренінг «Стратегія керованого зростання», я і моя команда переключили увагу на швейну галузь, де ми можемо не тільки рости, заробляти та збільшувати чистий прибуток, але й бути корисними для нашої країни!

Ми шиємо все необхідне для армії, тероборони, медичних працівників. Дбаємо про те, щоб їм було тепло та комфортно. Шиємо одяг, балаклави тощо. Платимо зарплати, податки, комунальні послуги, донатимо на благодійність і робимо все можливе, щоб кожен наш працівник був щасливий саме в Україні, а не десь за кордоном. Створюємо нові місця для тих, хто був змушений переселитися до нашого регіону, об’єднуємося з волонтерськими центрами та іншими бізнесами задля допомоги армії, та всім, хто цього потребує.

Так, після вступу до клубу, докорінно змінилася моя уява про ведення бізнесу, техніки просування та найм персоналу. Я вважаю, що мій успіх – це, безумовно, успіх усієї команди й тих «золотих кадрів», яких я знайшла після проходження тренінгу».

Команда міжнародного бізнес-клубу Конс на Бі$, на чолі із засновником клубу Олександром Морозовим, зараз координують свої дії в оточенні таких сміливих підприємців, як Оксана, адже, зараз кожен власник бізнесу, має робити все для розвитку нашої економіки й для того, щоб забезпечувати добробут працівників та їхніх сімей. Кожен з Вас може приєднатися до клубу, щоб генерувати ідеї разом. У клубі немає своїх або чужих, тут кожен підприємець намагається допомогти іншим, щоб відродити нашу країну та забезпечити гідне майбутнє нашим дітям.

Якщо Вам потрібна допомога, ідея, або стратегічна консультація — долучайтеся до Конс на Біс, відгуки про співпрацю з клубом указують на позитивні результати кожного підприємця.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України