Авторські статті

Як вирахувати справжній вік вашої кішки

Якщо вам цікаво, скільки років вашому вихованцю і на якому етапі свого життя він зараз знаходиться, це легко можна визначити. Адже кішки ростуть і розвиваються в іншому темпі і їхній вік не дорівнює нашим рокам.

Як вирахувати “людський вік” кота

Зазвичай господарі знають, скільки років їхньому улюбленцю. А от ті, хто забрав кота з вулиці чи притулку, можуть припускати приблизний вік тварини.

Визначити її може допомогти ветеринар. Ретельний огляд дозволить точно встановити, скільки років чотирилапому. Це важливо знати, щоб забезпечувати належний догляд відповідно до його вікових фізіологічних особливостей, підібрати харчування, яке сприятиме його розвитку.

Визначити вік кота за людськими стандартами можна декількома способами.

За принципом аналогії

Потрібно множити реальний вік тварини о сьомій. Це дає результат, який відповідає людським нормам. Але такий перерахунок не зовсім коректний.

Також існує думка, що за один рік кішка проживає відрізок життя, що дорівнює семи людським рокам. А після досягнення 5 років один рік життя кішки дорівнює 4 рокам життя людини. Через 12 років – щороку вважається рівним 3 людським. Втім, такий підрахунок також не можна вважати точним.

За спеціальною формулою

Більшість фахівців вважають, що найкращий спосіб визначення віку кішки за людськими стандартами – це складна формула, яка враховує різні дані та коефіцієнти.

Відштовхуючись від того, скільки років коту, можна визначити, наскільки він старий чи молодий за даними спеціальної таблиці. Її склали вчені на основі результатів багаторічних досліджень та спостережень за тваринами.

У таблиці слід знайти реальний вік кота, а потім подивитись якому цей вік відповідає за людськими нормами.

 Как высчитать настоящий возраст вашей кошки

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України