Війна РФ проти України

Як виглядає демілітаризація росії у твердій валюті?

ЯК ВИГЛЯДАЄ ДЕМІЛІТАРИЗАЦІЯ РОСІЇ У ТВЕРДІЙ ВАЛЮТІ – лише за три дні українські захисники знищили повітряних цілей ворога на $157,5 млн. доларів.

І йдеться лише про засоби повітряного нападу: крилаті ракети, літаки та гелікоптери, знищені підрозділами зенітних ракетних військ Повітряних Сил, ППО Сухопутних військ та ДШВ протягом 5 –7 вересня.
Такий підрахунок втрат ворога у твердій валюті провели у Генеральному штабі ЗСУ.
Одні з найдорожчих і найтехнологічніших ракет на озброєнні рф – це, безумовно, крилата ракета Х-101.
Так от, шість Х-101 противник випустив по Україні 5 вересня (п’ять із них збито ППО Повітряних Сил). Орієнтовна вартість Х-101 – 13 мільйонів доларів за одиницю. 13 х 6 = 78 млн. доларів.
Крім того:
– дві керовані авіаційні ракети Х-59 – 600 тис. (300 тис. доларів за одиницю);
– два ударних вертольоти Ка-52 на 32, 4 млн. доларів (16,2 млн. доларів за од.) та ударний вертоліт Мі-24 (12,5 млн. доларів за од.);
– воїнами ДШВ знищено три штурмовика Су-25 на суму 33 млн. доларів (11 млн. доларів за од.);
– десять безпілотників оперативно-тактичного рівня типу “Орлан-10” – 1 млн. доларів (100 тис. доларів за од.).
Отже, за орієнтовними підрахунками лише у небі за три доби війни, втрати російської армії склали: 157 500 000 доларів США!
У російських «мухосранськах» повинні знати: чому живуть так погано, чому більшість країни не газифікована, чому нема доріг, чому досі живуть в дерев’яних бараках і ходять в туалет на вулицю…
Тому, що танки, літаки, ракети, вертольоти, а ще – розкішні палаци і сотні мільярдів вкрадених грошей на рахунках олігархів, замість економічного розвитку країни!
Усе – під соусом побєдобєсія, пропаганди, і… десятків тисяч смертей звичайних російських солдатів!
Протиповітряна оборона продовжує працювати на перемогу. Повітряні Сили та ППО усіх Сил оборони України знищують окупантів як на небі, так і на землі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України