Техно

Як вибрати ідеальний електромобіль?

Мабуть, кожен малюк мріє їздити вулицями на автомобілі, максимально схожому на батьківський, адже діти люблять наслідувати у всьому дорослих. Якщо ви вирішили подарувати дитині електромобіль, тоді вам потрібно ретельно підійти до вибору. Здебільшого електромобілями можна керувати на вулиці, а бувають такі, які виключно для приміщень. Деякі довговічні, а інші не зовсім надійні. Але не хвилюйтесь, ми допоможемо вибрати найкращі дитячі машинки на акумуляторі.

На що слід звертати увагу при виборі електромобіля?

1. Виберіть потужний акумулятор. Електромобілі – це універсальна іграшка, на противагу звичайним машинкам. Однак вам слід переконатися, що ви вибрали правильний акумулятор з відповідною напругою. Наприклад, акумуляторні батареї є ідеальними, оскільки заощаджують кошти.

  • Акумулятор напругою 12 вольтів – чудовий вибір, оскільки їзда може тривати близько 2 годин за один заряд. Такий акумулятор рекомендується дітям старше трьох років.

  • Для старших діток ідеально підійде модель з 24-вольтовим акумулятором

  • 6-вольтовий підходить для дітей віком до 2 років.

Ще однією чудовою особливістю, яку надають деякі моделі, є батьківський пульт дистанційного керування. Вони дозволяють дорослим віддалено керувати електричними автомобілями, що ідеально підходить для малюків, які ще не мають достатньої координації для управління передачами вперед і назад, а також кермового управління. Звичайно, якщо діти здатні керувати всім самостійно, батьківський пульт не потрібен.

2. Довговічність автомобіля.Існує чимало варіантів, коли справа стосується вибору електромобіля для дітей. Але найголовніше те, що електромобіль, який ви хочете купити повинен служити вам принаймні протягом п’яти років. Більшість автомобілів служать від 3-5 років, але якщо добре доглядати за ним, дитина зможе насолоджуватися їздою ще довше.

3. Де використовувати автомобіль. Як вже згадувалося вище, деякі дитячі електромобілі тільки для приміщень. Однак більшість автомобілів підходять для шорстких поверхонь, тобто вулиці. Тому слід перевірити рекомендовані дорожні поверхні для впевненості. Вивчайте різні варіанти перед покупкою, щоб переконатися, що ви купите найкращий автомобіль для своєї дитини.

4. Матеріали та запчастини. Більшість дитячих електромобілів включають світло, можливість зміни передач, іграшковий ключ запалювання, бардачок для дитячих дрібниць, вітрове скло, красиві дзеркала заднього виду.

5. Ціна електромобіля. Пам’ятайте, ваші діти ростуть і можуть перерости конкретний вибір. Тому ви повинні купувати модель, де регулюється висота сидіння, щоб дитині було зручно. Однак чим досконаліший автомобіль, тим вища ціна. Отож, переконайтесь, що ви розглянули всі основні елементи, перш ніж купити.

Сьогодні на ринку доступні численні електромобілі. Отже, ретельний вибір допоможе уникнути сценарію, коли ваша дитина плаче через несправність, яка застане за короткий час. Це надзвичайний подарунок, який викличе захват в малюка, тому підійдіть до вибору розумно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України